Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megértse?

Figyelt kérdés

A párom nem képes beletörődni, hogy attól még hogy együtt vagyunk, nekem szükségem van kalandra, hogy igazán nőnek érezhessem magam, és attól még, hogy viszonyom van pár barátjával és munkatársammal, még őt is szeretem.

Mit tegyek hogy megértsen? Az is zavarja, ha a fent említett személyek drágább ajándékokkal halmoznak el, pl. ékszerek, bunda, stb...

Ő ezt nem teheti meg anyagi körülményei miatt, ezért valószínűleg hamarosan szakítanom kell vele... de szeretem egy kicsit, és főleg nagyon jól ki tud elégíteni az ágyban.

Mit kellene tennem?



2014. jan. 16. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy igazán nőnek érezhessem magam..."


Egy bizonyos R betűs szó szerintem jobban illik a nő helyére.

2014. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Manapság hemzsegnek a provokatív kérdések :D
2014. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gyengére sikerült, de egy délutáni kérdésnek még csak-csak elmegy.
2014. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én egy szertartásos szeppokut javasolnék... attól tartok, hogy nem hiányoznál a világnak.... csak így tovább!
2014. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést komolyan veszi valaki?:DD
2014. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orbitális kamu.
2014. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!