Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy verhetném ki a fejéből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verhetném ki a fejéből?

Figyelt kérdés
A barátom 19 éves. Ritkán látja az apját és az apja amiatt, hogy fiatalabb vagyok nem szívleli a kapcsolatunkat arra hivatkozva, hogy én egyszer úgyis elfogom hagyni ő meg ott fog állni mondjuk 25 évesen egyedül úgy, hogy mindent feladott értem. És nagyon a lelkéig hatol a barátomnak... :/ És nem tudom mit tehetnék hogy ne járjanak ilyenek a fejében, ha már egyszer azt mondja ő bízik bennem. Volt már hogy majdnem szakítottunk mert apja bezavart és 2 napon keresztül csak osztotta az észt neki... ő meg meggyengült...aztán észhez tért és mrie odáig jutottunk, hogy beszéljük meg már nem akarta mert: idézem: nem tud nélkülem élni. Lassan egy éve, hogy együtt vagyunk. Nagyon szeretem, de nem tudom mit csnáljak amivel elfeledtethetem vele ezt. Segítsetek! :(
2014. jan. 16. 16:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azért kellett feladnom mindent....mert egy alapvetően sokoldalú ember vagyok...sok mindent csináltam napi 24-ben és főleg hétvégén... hétfőtől péntekig is telve voltam. Na de mivel nem egy városban élünk nekem a hétvégét üresre kellett tennem hogy legalább akkor láthassam. Egy valamit nem adtam fel énekelek ugyanúgy koncertjeim fellépésim vannak. És még ez is rohadt sok időt elvesz de jobb volt mint mikor még ezer mást csináltam :) így érted már? :)
2014. jan. 16. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!