Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy verhetném ki a fejemből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verhetném ki a fejemből? Nem lehet az enyém, mégis reménykedem.

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődött, hogy haverom összejött nyáron egy csajjal.. már az első talalkozásunknál megfogott valami benne de akkor még csak ez a "hűű de jó nő" dolog volt. Aztán egyre többször taliztunk -persze sose kettesben- és k.urvára megtetszett.. napról napra azzon voltam, hogy szét válasszam őket.. de nem jött össze sehogy se.. úgyhogy inkább összejöttem egy másik csajjal de kész szenvedés volt úgyhogy hamar vége lett.. ez után amugy már kezdtem elfogadni, hogy a spanom meg a csaja együtt vannak aztán volt egy buli ahol a csaj végig engem ölelgetett.. jó az volt rá az indoka, hogy szülinapom volt de akkor is éreztem, hogy nem csak úgy ölelgett mint egy havert.. de végülis piás volt szóval másnap minden ment tovább.. és eldöntöttem magamba, hogy nem baszom szét a barátságomat egy csaj miatt sem.. mindig úgy csináltam, hogy még véletlen se találkozzak a csajszival.. minden jó is volt, megtetszezt egy másik csaj, alig gondoltam már Rá.... erre BUUMM! ma kik jönnek velem szembe kéz a kézben? na kik?! hát persze, hogy haverom és életem szerelmem... annnnnyira gyönyörű volt.. alig birtam ki, hogy ne öleljem úgy magamhoz, mint a buliba.. mikor megpusziltam éreztem az illatát, olyan közel volt a szám a szájához.. persze gyorsan leléptem.. de egész délután a képeit néztem fészen.. és csak Rá tudok gondolni.. KELL NEKEM!

de a barátom is fontos.. tudom, hogy szereti..már 11hónapja együtt vannak de akkor se birom ezt.. ez a csaj hozzám tartozik, én kellek neki ez tuti..látom abból ahogy rám mosolyog..

szar helyzett be vagyok, mert ezt senkinek se mondthatom el..mindenki köcsögnek tartana és tuti vissza mondanák haveromnak is.

18/F


2013. jún. 12. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Húha, nehéz helyzet :D Haveroddal mennyire vagytok jóban? Megkérdezhetnéd, hogy mennyire jó a kapcsolatuk, nem biztos, hogy annyira nagyon. De ha mégis... sajnos új lány után kell nézned, bár tudom, hogy milyen nehéz, amikor valaki ennyire megfog...Kitartás!:)
2013. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk beszélhetnél vele Facebookon, majd egy idő után felhozhatnád, hogy tetszik és valami frappánsat is írhatsz pl.:Eszem elhagyom ha téged látlak. Ölelhetnél még (józanul!)

Ha egyedül nézi a chatet, akkor nem kell senki olyantól elválasztanod akinek ezt nem mondhatod el.

2013. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kellenél a csajnak, már dobta volna a haverod. Légyszíves ne szedd szét őket és felejtsd el, neked ez hogy esne ha szétakarnák szedni a kapcsolatod? Gondolkodj.
2013. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen utólsó igazad van. Próbáltam elfelejteni.. tényleg minden tőlem telhetőtt megtettem azért, hogy elfelejtsem.. de nem megy. Egyszerűen nem. 11hónapja vannak együtt veszekedni se nagyon szoktak, boldogok együtt.. bár a csaj már mondta, hogy sok ez neki és mostanába ritkán találkoznak szóval valami gond van köztük.. hidd el én nem akarom szét kurni a kapcsolatukat.. de nagyon szeretem ezt a lányt és igazságtalan ez így..
2013. jún. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!