Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem kiheverése?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Több, mint három évig voltunk együtt a barátommal. Nagyon szeretem őt még mindig, de ő sajnos már elég erőteljesen más felé kacsintgatott...persze mindig mondta, hogy szeret meg stb... titokban találkozgatott lányokkal(elvileg haveri alapon..), hazudozott stb... Igazából nekem Ő volt az életem értelme, együtt tervezgettük a jövőt, azt mondta senkit nem fog tudni így szeretni stb. Ehhez képest... Én úgy voltam vele, hogy nagyon sok esélyt adtam neki, ráadásul szerintem ez nem korrekt, hogy ő más felé kacsintgat és hazudozott, mert ha annyira szeretne nem akart volna más csajokkal talizni stb. Mindent együtt csináltunk, mindenről ő jut eszembe. Mit lehet ilyenkor tenni? Szerintem soha nem fogom kiheverni (legalábbis most így érzem, mintha kitéptek volna egy darabot a szívemből). Lehetséges, hogy nem fogok soha ennyire szeretni mást, mint őt?:/ 20L
2014. jan. 16. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár ezt most nem hiszed el, de majd az idő megoldja ezt a problémát. Normális h így érzed most.


De azt mondom, azért próbáld feldolgozni ezt, foglald el magad. Találkozz sokat a barátnőiddel, sportolj, tanulj rendesen (főleg nyelveket), foglalkozz a hobbiddal. Szép idő van, sétálj sokat a kutyáddal, járj ki biciklizni, futni, lovagolni, amit akarsz.

2014. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy úgy érzed, nem hevered ki soha, hiszen ilyen még nem történt veled. De fiatal vagy, lesz ez jobb és rosszabb is a jövőben. A nagy szavak jellemzőek a tinédzserekre, hogy "örökké szeretlek", "örök barátok leszünk", "soha senkit nem fogok így szeretni", aztán ahogy idősebb lesz az ember rájön, hogy az élet nem így működik.

Úgyhogy - bár ez közhelynek tűnhet - hidd el, hogy az idő majd gyógyít. Jön majd más, aztán azután is jön majd más, te pedig ha el nem is felejted az elsőt, túl leszel rajta szépen.

2014. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem,megértelek!

De,mint már előttem írták,az idő valóban segíteni fog. Nem mondom egy szóval sem,hogy egyik napról a másikra túl leszel rajt,de idővel teljesen biztos! :)

Most tanulj,sportolj(stresszoldó,javítja a memóriád,stb.),stb. Ne gondolj Rá,akármennyire is nehéz! Persze,mindenről Ő jut eszedbe,de ez normális ebben a helyzetben. Hidd el,túl leszel rajt,mint mindenki más! :)

Kitartás! <3

2014. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!