Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem? Lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Lehetséges, hogy újra beleszerettem a "volt" páromba?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 3 évig voltunk együtt, kis híjan az eljegyzésig is eljutottunk, azonban végül mégis szakítottunk, mert a barátom óriási változáson ment keresztül (viselkedés, személyiség, stílus..szóval teljesen más ember lett). Illetve, nem is konkrétan szakítottunk, én kértem egy kis időt tőlem, mert nem tudtam megbarátkozni az új énjével. Csakhogy a "kis idő"-ből hónapok lettek, közben alig beszéltünk, kihűltek az egymás iránt táplált meleg érzelmek, vagyis én kezdtem beletörődni, hogy már semmi nem lesz olyan mint rég. Eltelt így egy egész év, mostanában volt 2 srác, akikkel találkoztam, de egyikkel sem sikerült, mindkettőben a volt barátomat kerestem...

Na most. Pár hete az "exem" felbukkant erre. Kiderült hogy volt barátnője, de állítólag igazán nem szerette, és épp a most szakítottak (szó szerint, a fiú most mondja el a csajnak, hogy vége). A fiú állítólag miattam csinált(j)a. Ma délután ugyanis volt itt, bár nem beszéltünk sokat, mert én bolond elhajtottam azzal hogy majd keresem. De az infóim róla hogy dobta a nőjét és hogy még érezhet valamit irántam megbízható forrásból tudom. Ráadásul mikor 2 hete újra megláttam és azóta is párszor még, kezdenek bennem (is) fellobbanni az érzések és úgy érzem, a mostani külsejével is újra tudnám szeretni-viselkedése szerencsére kezd újra a "normális" lenni.

Szerintetek, érdemes lenne valamelyik nap felkeresnem? Esetleg hagyjak időt, hogy keressen ő ha akar?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)

26L



2014. jan. 15. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyan változott meg a viselkedése?
2014. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Öntelt, flegma, bunkó és hisztis lett, holott előtte (és most talán újra) férfias volt, segítőkész, végtelenül kedves és "szeretnivaló".:)
2014. jan. 15. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.
2014. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Férfias? Az milyen neked? Csak kíváncsi vagyok.
2014. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Férfias? Aki nem nyavajog, ha segítenie kell időnként valamiben, elfogadja, ha a párjának rossz napja vagy, főleg ha ellenkező esetben a nő is tolerálja a dolgot, mellém áll bárkivel szemben, nem ijed meg a kihívásoktól, és legfőkébb szereti a nőt.:D
2014. jan. 15. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:
De ezekkel a tulajdonságokkal ideális esetben egy nő is rendelkezik, nem? :D
2014. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Öntelt, flegma, bunkó és hisztis lett"

még jó, hogy tolerálod.

ellenkező esetben

2014. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy AZT a viselkedést nem toleráltam, ezért "mentünk szét". De mint mondtam, nagyjából visszaváltott normálisba.:D
2014. jan. 16. 00:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Frászt kapok ettől a hülye töltött káposztás hasonlattól...

Minek kell mindig ehhez hasonlítani azt ha valakik szakítás után újra együtt szeretnének lenni?

Ismerek olyanokat akik szakítás után igenis összejöttek mert felismerték, hogy mi volt a probléma, változtattak rajta és azóta (több éve) is együtt vannak.


A kérdésedre kérdező, meg annyit, hogy keressen ő. Nincs semmi bizonyíték rá, hogy a rendes énje a normális énje, azt meg, hogy szeret-e még szerintem ne másoktól tudakold meg, akér biztos forrás akár nem. Tapasztald te ki, hogy szeret-e még igazán, persze miután keresett. :)

2014. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!