Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal és mindig egy szerény,aranyos fiú volt,akit nagyon szeretek. Kb. 2-3 hónapja edz és elég szépen izmosodik,ami nekem eléggé bejön. A gond csak,annyi,hogy kicsit nagyképűbb lett. Azt mondta,hogy tetszeni akar a lányoknak,hogy azok féltékenyek legyenek rám. És hogy soha se fog elhagyni még akkor se,ha izmos lesz és több lánynak fog tetszeni. Csak én még is félek,hogy most még ezt mondja,de később ki tudja hogy mi lesz. Megbízom benne,csak néha bizonytalan leszek emiatt. Beszéljek vele a viselkedéséről vagy csak én túlzom el?

2014. jan. 16. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
teszem hozzá: miattam kezdett el edzeni
2014. jan. 16. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Atyaég...két gyengeelméjű...!
2014. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Megbízom benne,csak néha bizonytalan leszek emiatt."

Most vagy megbízol benne, vagy nem. A bizalom olyan dolog, hogy vagy van, vagy nincs, olyan nincs, hogy kicsit bízol. Ha megbízol benne, akkor nincs okod félni, csak bízz és kész. Ha erre nem vagy képes, akkor inkább beszélj vele és mondd meg, hogy zavar téged ahogy mostanában gondolkozik.

2014. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Azt mondta,hogy tetszeni akar a lányoknak,hogy azok féltékenyek legyenek rám." <- ennél szarabb kifogást alkotni nem lehet! :D Amint talál egy számára jobb nőt nálad, le fog lépni! Meg is mondta Neked! Tetszeni akar a lányoknak... Beszélj erről vele! Maga miatt gyúrjon, hogy magának legyen megfelelő, ne a többi lánynak! Te vagy élete szerelme, minek akar több lánynak tetszeni? Hát nyilvánvaló...
2014. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Galaxis. ***** válasza:
Nem fog veled maradni... :D
2014. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!