Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele erről? Szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele erről? Szabad ilyenekkel zaklatni a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Pár hete együtt vagyok egy sráccal. Minden nagyon jónak tűnik, passzolunk egymáshoz, csak van egy kis baj. A fogakat nézem meg mindig először. Mondjuk úgy, hogy ez a rigolyám. Láttam, hogy fogköves a foga. Én nem hibáztatom, mert tudom hogy ez nagyrészt attól függ, kinek milyen ph értékű a nyála, erről nem tehet. És soha nem éreztem hogy rossz lenne a lehelete, vagy ilyesmi, szóval gondolom azért mossa a fogát xD De ez nem csak esztétikai dolog, félek hogy kap valami ínygyulladást és akkor az neki se lesz jó... Én mondanám neki hogy szedesse le, de nem tudom jó ötlet-e ennyire belemászni az életébe az első hetekben. Nem akarom, hogy anyáskodásnak tűnjön neki. Megvárjam amíg megszilárdul teljesen a kapcsolat? Vagy mit csináljak? Még nem voltam ilyen helyzetben.. :| egyébként a fogkő leszedést fedezi a tb?
2011. jún. 30. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ha mondod neki és fizeted neki biztos nem haragszik meg :D
2011. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát beszélni beszélhetsz vele...akkor nekem mit szólnál? Jobb felső oldalon az ínyembe van a fogam, és a b.nőm mégse zavarja, igaz nem látni:D
2011. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
mondjuk ha beszélgetnél vele arról, hogy hamarosan mész fogorvoshoz fogkövet leszedetni, lehet, hogy neki is eszébe jutna. egyébként tényleg okozhat problémákat, érdemes megcsináltatni, igazad van.
2011. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
énis ilyyen fogfetises vagyok:D én tuti leszólnám h te figyuu nzzmá el fogorvoshoz.
2011. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!