Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bunkó velem sok fiú? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkó velem sok fiú? L

Figyelt kérdés

Lány vagyok, egy nyitott, barátkozós, jólelkű társasági ember. Sok barátom van, szeretek ismerkedni és nem esik nehezemre az ismerkedés. Akik ismernek tudják milyen életvidám és jókedvű vagyok általában.


De egyben érzékeny is, és néhányszor kapok negatív megnyilvánulást, bunkózást, "vicces" beszólásokat. Rugalmas ember vagyok és értem a poént is tehát nem sértődök be minden egyes beszóláson, de néha már nem tudok kezelni néhány helyzetet. Tudják rólam, hogy vidám vagyok, én is csipkelődök ha nekem beszólnak, visszaszólok stb, de van amikor már valóban rosszul esik és nem tudom hogy kellene viselkedni ilyenkor.


És általában ezek a szituációk fiúkkal fordul elő, pedig én szeretnék fiúkkal is barátkozni, jóba lenni velük, viccelődni, de meghagyva egy határt, amit átlépve már bántó jellegű is lehet a másikat tekintve.


Valaki segítene, hogy hogy kezeljem ezeket a helyzeteket? Illetve másik kérdésem: szerintetek egyes fiúk miért bunkóznak, ha kedvesen közelít feléjük egy lány?


2014. jan. 16. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kuss
2014. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
fogd már be a pofádat
2014. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem idegesítő lehetsz.
2014. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

eddig igazán hasznos válaszokat kaptam, esetleg valaki más is válaszolna, bővebben?


#3: ezt hogy érted? kifejtenéd? vagy csak teszel 1 kijelentést amivel nem segítesz semmit se?

2014. jan. 16. 19:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert úgy látják, hogy megengedhetik maguknak. Változtass a viselkedésmódodon.
2014. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva az állandóan beszélő,nevető,mindig a középpontban lévő lányok,akik olyan életvidámnak tüntetik fel magukat,enyhén irritálóak.nekünk is volt ilyen osztálytársunk és inkább kerültük a társaságát.

picit legyél csendesebb.

2014. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6: Szerencsére nem vagyok az a fajta be nem áll a szája típusú lány, sőt inkább a csendesebb kategóriába tartozom, nem szeretek a középpontban lenni, nincs feltűnési viszketegségem se. Ha viszont jókedvem van gyakran poénkodok, viccelődök, kicsit csipkelődök is, és ezért sokan nem vesznek komolyan, vagy nem is értik a poént... Már komolyan nem tudom hogy kellene viselkedjek.
2014. jan. 16. 19:23
 8/14 anonim ***** válasza:
a poénkodást hanyagold,az csak fiúknak áll jól.a női humoristákat sem szeretjük :D
2014. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szólj nekik, ha valami nem tetszik. Lehet, hogy ők észre sem veszik, hogy megbántanak.
2014. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha valami csipkelődés van, ami épp nem tetszett, fordítsd meg, figurázd ki a szövegét.


Mellesleg, gimiben van ez?

2014. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!