Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fér bele a házasság keretei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele a házasság keretein belül? Túlélhet a kapcsolat egy "előre megbeszélt" félrelépést?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az én férjem erotikus masszázsra jár. Sokak szerint ez félrelépés, én nem törődök vele, mert jól bánik velem.


Te milyen előre megbeszélt félrelépésre gondolsz?

2014. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha az egyik fél változatosságra vágyna például, érzelmek nélkül.
2014. jan. 16. 19:17
 3/13 anonim ***** válasza:
ha ez márfelmerült akkor ott már komoly gondok vannak és ennélkül is a túlélésen keéne már dolgoznotok
2014. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az tőled függ.... miért így kell orvosolni az unalmasságot?
2014. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez fikció, csupán a szüleim példáján gondolkodva tettem fel ezt a kérdést. A családnak több funkciója is van, s ha van ez a defekt, törvényszerű, hogy nem mehet tovább?
2014. jan. 16. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:
ez nem így van. ez csak kifogás és a könyebb út. Ha gond van egy kapcsolattal akkor azt meg kell próbálni megoldani, ha nem megy akkor meg úgy is mindegy
2014. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, egyesek szerint az ilyen az nem házasság.

Félre ne érts, én nem ezen csoport tagja vagyok. (Én nem is látom értelmét a házasságnak :D ).


De a lényeg, hogy itt ezen az oldalon ne várd el hogy az ötletet helyeslő válaszok többségben lesznek. Itt egy rakács erkölcsi normákat hangoztató ember van akik nem nyitottak újdonságra, akkor sem ha az jobb lehet...

2014. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Személyfüggő, mindenképp másképp áll hozzá.


Van, aki el sem tudná képzelni, hogy más hozzányúljon a párjához. Vannak nyitott házasságok... és vannak, akik együtt járnak swinger klubba...


Túlélheti a kapcsolat, de csak akkor, ha mindkét fél maximálisan nyitott rá, és nem csupán a másik kedvéért megy bele.

2014. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert apám és anyám is jó ember, és értelmes felnőtteket neveltek belőlünk. Jól működtek szülőként, gazdaságilag is előrébb vitték egymást, a megcsalást miután kiderült, egy ideig tolerálták, hogy lehet egy, hogy egy ponton túl meg nem?
2014. jan. 16. 19:27
 10/13 anonim ***** válasza:
A szüleid is csalták egymást? Vagy most nem értem..
2014. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!