Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban. Nagyon jóba vagyunk, haverok vagyunk.:) De mostanában egy csomószor odaül szünetbe mellém, sokszor beszélgetünk. Van amikor még órán is beszél hozzám vagy kérdez valamit...Reggel amikor megyeg suliba és pont akkor jön ős is megvár..stb.

Szerintetek mit akarhat tőlem?


2009. dec. 2. 15:20
 1/8 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki!!A barátságból alakul ki a szerelem.....Csak ennyit tudok mondani rá
2009. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy te vagy a legjobb barátja.
2009. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
meg volt olyan, hogy mondtam neki: hogy leakarom vágatni a hajam..erre ő azt mondta, hogy: nahogy levágassam, mert szerinte így jó..
2009. dec. 2. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:

A nagyon jó haverok szeretnek a haverjukkal beszélgetni.

Sőt még azt is megmondják egymásnak hogy mi áll jól, és mi nem.

2009. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Különben ha olyan nagyon jó haverok vagytok nyugodtan kérdezd meg.

Mi itt csak találgathatunk, de Ő megmondhatja a tutit :)

2009. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit akar? Nagyon jól tudod, te is. Ne játszd a naívat, vagy csak hallani akarod? Akkor tessék: tetszel neki. Most jobb?
2009. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt csinálom, mint az a srác. És én azért, mert nekem tetszik az lány. Szóval, valószínű, hogy tetszel neki. :D
2009. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy udvarolok egy lánynak, sőt egyszer mondta is hogy: ma megyek fodrászhoz és levágatom a hajam. Én erre azt mondtam hogy így sokkal jobb. Szóval biztosan tetszel neki, és azért ül oda mindig melléd mert szereti érezni a közelségedet. :)
2010. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!