Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon unatkozunk a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon unatkozunk a párommal. Nincs ötletetek mit csinálhatnánk? Én sétálnék, de a párom nem akar.

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 17:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem. Mi egy isten háta mögött lévő faluban lakunk.
2014. jan. 17. 18:14
 12/18 anonim ***** válasza:

17. Kinzó múzeum [link]

18. Villányi pincesor

19. Szerelemlakat elhelyezése Pécsen [link]

20. nyári bobozás [link] vagy gokartozás

21. társasjáték

22. Seholsziget [link]

23. Nyári fesztiválok, rendezvények, Műzeumok éjszakája, Torkos Csütörtök, Irány Magyarország... vicces tud lenni, de pl. a Föld Napja szemétszedés is össze tudja hozni az embereket... :)

24. Balaton...

2014. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Sehol nincs semmi programok:

- társasjáték

- közös filmnézés

- sütés, főzés

- ország, város, fiú, lány... :)

- vacsora, pici bor

- szembekötösdi... :)


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen...

2014. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy kutyát és mehetsz kutyát sétáltatni egyedül is, aztán félned sem kell.
2014. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A programokat felsoroló vagyok:

vicces de nálunk meg épp az a gond, hogy egyszerűen már mióta meg akarunk nézni a moziban egy filmet, a planetáriumban egy 3D-s vetítést, de egyszerűen mindig más programok bejönnek, és kevés már ezekre az időnk...

egyszerűen annyi mindent csinálunk, hogy sok programra már nem is jut...és szinte a legjobbak maradnak eddig ki :)


Szerintem "hűl" a kapcsolatotok, csak nem tudatosodik benned...minden kapcsolattal így van ez, amiben egy idő után elfogynak, vagy "nincsenek ötletek"... :-/

2014. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12-es, azt nem gondolod, hogy ezeket egy kis faluból kicsit nehéz lenne megvalósítani? Az sem biztos, hogy mindenki megengedheti anyagilag, hogy valahonnan egy Isten háta mögötti településről csak úgy felugorjon naponta Pestre, meg ide-oda? :D
2014. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Cseles megoldas: ne azt mondd, h setalni akarsz, hanem azt, h ugorjunk le anyadekhoz ma delutan gyalog - ami ugyanaz, de mashogy hangzik. :D... (Na, akarsz meg setalni? :D)


hatha igy kaphato ra...

meg aztan, ezzel a kecske is jollakott, kaposzta is megmaradt, elvegre mind2töknek van benne program :D

2014. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én ennél szánalmasabb kérdést esküszöm itt még sose láttam
2014. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!