Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom folyton megbánt?

Figyelt kérdés

Elég stresszes mostanában, komoly gondjaink vannak. Emiatt gyakran úgy szól hozzám, hogy az nagyon rosszul esik.

Ma extra rosszkedvű, úgy volt, hogy most már végre kap fizetést (egész januárban nem kapott, most már nagyon nagy szükség lenne rá), de nem kapott. Akármit mondtam, felcsattant, ingerülten reagált. Aztán persze két másodperc után bocsánatot kért, mondta hogy szeret meg minden.

De ez így akkor is nagyon rosszul esik, pocsék kedvem van miatta, sírni tudnék. Jó, én is nagyon érzékeny vagyok, tudom.

Hogy lehetne elérni, hogy ne bántson meg folyton?


2014. jan. 17. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ha kell, akkor erélyesebben szólj rá, hogy nem vagy a lábtörlője. Ettől biztosan észbe kap.
2014. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor higgadt akkor nyomatékosítsd benne hogy ez így nem kóser
2014. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:

Exemmel is volt így.

rendben van, h vannak bajok, azok sajnos mindig vannak.

nálunk segített, h átbeszéltük. Mondtam, h oké, h stresszel a meló meg család miatt, de ezt ne rajtam verje le. Amíg én normálisan közelítek felé, bármi baj van. nekem is jólesik ezt visszakapni. Utána próbált rá figyelni és alakult is vmelyest a dolog. De szarabb periódusok mindig voltak/vannak/lesznek. Próbálj ilyenkor kevésbé érzékeny lenni, hisz nem neked szól

2014. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele erről. Sőt, ő hozta szóba. Azt mondja, látja, hogy nagyon megbánt ilyenkor, és lelkiismeret-furdalása van, és igyekszik is ezen változtatni. De van, amikor nem megy.

Én tudom, hogy nem nekem szól, de tényleg nagyon megbánt :(

2014. jan. 17. 23:13
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
hát ha még bántja is és próbál is tenni ellene; adj neki időt.
2014. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fél éve ez megy. Mégis mennyi időt adjak?

Arra is gondoltam, hogy jobb lenne, ha én nem lennék ennyire érzékeny, de hogy??

2014. jan. 17. 23:23
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
figyelj nem tudok mást mondani. Ilyen van. Ha ezen kívül minden oké: megszoksz v megszöksz
2014. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!