Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nagyon szeretem a páromat de Ő folyton megbánt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sokszor nem veszi figyelmebe hogy én mitszeretnék kicsit nagoyn is egoista, de amikor megkérdezem hogy szeret meg stb akkor azt mndja hogy nagyon. Nem oylna rossz ember ő csak én meg beleőrülök hogy ha én mondok valamit az nkei sohasem jó eddig nem tetszett neki semmi sem vagy megígérte hogy oké azt fogjuk sinálni de sohasem tartotta be. Én mindent megteszek amit egy kapcsolatban meg kell, amit szeretne és eben nincs is kétsége neki se de akkor fordítva miért nincs így? Mit tehetnék hogy kicsit jobban odafigyeljen rám és romantikusabb legyen?

20/L


2009. dec. 9. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően nem romantikus típus,és egy született tahó,akkor kb. semmit sem!
2009. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire semmibe veszi, hogy te mit szeretnél, akkor vagy nem szeret igazán, vagy egy tahó.

Nem írtad le a konkrétumokat, hogy mik azok, amiket rendszeresen nem tesz meg a kedvedért, bár lehet nem is ez számít (részletkérdés).

Esetleg még egy őszinte beszélgetés orvosolhatja a dolgot, próbáld megbeszélni vele nyugodtan ezt az egészet, hogy miért esnek neki ezek a dolgok nehezére stb., de ha ez se változtat semmit, akkor lehet érdemes lenne megfontolnod, hogy kilépj ebből a kapcsolatból.

Az örökös megalkuvás nem jó taktika.

2009. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott ha nem akarod így lelélni az életed, hogy kutyába sem vesznek. A szeretetet nem onnan tudjuk hogy mondják hogy szeretnek, hanem kimutatják, pl azzal hogy odafigyelnek rád. Meg néha úgy alakítják a dolgokat hogy neked is jó legyen. Kihasznál a pasi. Rúgd ki és keress olyat aki tényleg szeret nem csak mondja.
2009. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dobd ki ezt a tahót!!!!

Vagy bunkózz te is vele!

2009. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az ilyet pofon kellene csapni.Ebredjen meg:)Enis ugyanigy vagyok,de mar nem kell sok es pofan csapom a pasim:D
2009. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:! Ne haragudj, hogy utólag válaszolok neked egy tíz éves kérdésre, de ha pofon vágnád az ilyet azt gondolod, hogy ettől változni fog a helyzet? Szerintem ez a lehető legrosszabb taktika erre a helyzetre, amit ő anno megteremtett, mert azzal még esetleg egy alvó oroszlánt is felébreszhetsz benne vagy ha agresszív hajlam, akkor ez a dolog akár nagyon könnyen a visszájára is sülhet el azaz neked eshet bajod úgyhogy mégegyszer utólag mondom, hogy azért ezzel légy óvatos, mert most az, hogy ezt itt kijelentetted akkor, hogy pofonvágnád na de ha mondjuk ezt otthon közölnéd vele, hogy most pofon vágod, nem hiszem, hogy hagyná.

Kérdező:! Neked is utólag: Az ilyet szóra sem érdemes méltatni. Remélem beláttad anno akkor, hogy ez a szerelem nem volt részéről viszonozva most az egy dolog, hogy te akkor mindent megtettél a kapcsolatért, na de ha ő ezt nem viszonozta...Na jó! Remélem azóta rendbe jött a kapcsolatotok, vagy találtál olyasvalakit, aki viszont szeret, és boldoggá tud tenni.

2019. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!