Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hònapot voltunk együt és visszament az exéhez. Hogy szedjem össze magam? Egyszerüen alig élek

Figyelt kérdés
21 èves vagyok a pasi 26 annyira elcsàbitott ès annyira komolynak tünt,hogy àlmomba se gondoltam volna h ennyire belezugok valakibe,a szüleimmel összevesztem miadta.viszont egyik reggel arra èbredtem,hogy kincsem az èjszaka kibèküldtem a voltbaràtnömmel...csak itt mèg ami nehèz,hogy egyetemista vagyok ès nem tudok a vizsàkra koncentrà legszivesebben jol megveretnèm ez nem fer h engem tönkre tett ö meg csattan ki a boldogságtól

2014. jan. 18. 00:01
1 2
 1/12 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
A szüleid egy életen keresztül támogatnak és melletted állnak és te csak úgy eldobod ezt a figyelmet egy férfiért, akit csak úgy elcsábítasz. Lehet nem véletlenül vesztek veled össze. Ezért baj, ha egy embernek nincs egyénisége és nem áll ki magáért, hanem beáll a sorba és feltesz mindent egy lapra, legközelebb ne csinálj ilyet. Lépj tovább, mást úgyse tehetsz. fogd fel úgy mint egy jó leckét.
2014. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
nem lesz könnyű,de majd idővel kihevered,gondolj arra ,hogy jobbat érdemelsz,mert valószínűleg ez így is van
2014. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

2 honap utan igy kivagy? Miert is? Ket honap alatt joszerevel meg meg sem ismerted rendesen. Ne nyafogj mar!


Nem tudsz a vizsgaidra figyelni? Tobbet er neked elrontott ket honap mint az egesz jovod? Egy elrontott kapcsolatert aldozod be a vizsgaid sikeresseget? Ne legyel hulye!


Ha egyetemista vagy, ennyit mar csak tudhatnal. Pont!

2014. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vàrok mèg ilyen letolàsokat jott tesz meg 1 2 pof is kène sajnos azèrt vagyok ennyire ki mert szeretet hiànyom van s az egyetem alat nem jön össze a pasizàs
2014. jan. 18. 00:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért érzed magad szeretethiányosnak?


Amúgy szerintem koncentrálj a vizsgákra. Utána ráérsz keseregni, főleg, ha időben végzel és még marad időd a vizsgák és a szorgalmi időszak között szusszanni egyet.


20/F szintén egyetemista

2014. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ez van, majd kihevered, most tanulj.
2014. jan. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

móresre tanított a nőjét és ehhez te voltál az eszköz.

lehet,hogy meg akar majd tartani titkos dugibarátnak ha elég jó csaj vagy,úgyhogy nincs még teljesen veszve.

2014. jan. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, nem egyszer! Ilyenkor arra kell gondolni, hogy rossz embert nem lehet szeretni! Gondolj bele, egy csaló hazug emberrel szeretnél élni? Aki neked is és a barátaitoknak is hazudozik? A város/falu csalója kéne neked? Jobbat érdemelsz!
2014. jan. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

én szintén 21 éves vagyok, telefonon szakított velem barátom több mint 4 év után egy másik lány miatt. Úgyhogy fel a fejjel szedd össze magad, nem ér annyit, hogy miatta elrontsd a vizsgáidat hidd el.. :)

(ezzel nem csak azt akartam érzékeltetni, hogy mindig van rosszabb)

2014. jan. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló történt. Jó néhány üveg bor és egy öngyilkossági kísérlet után úgy döntöttem, nincs most időm meghalni, úgyhogy elmentem pszichológushoz, illetve vigaszt kerestem valaki másnál, mint szakítások után általában. Még mindig nem értem, mi volt az egésznek az értelme, de egyszer úgy is kiderül, addig meg felesleges rajta agyalni. Most egy ideig az élet más területeire koncentrálok, te is tégy így szerintem. És legyél sokat rokonokkal, barátokkal, akkor nem fog annyira hiányozni a kapcsolat. Nagyon sajnálom, tudom, hogy nehéz.
2014. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!