Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 3-éve élünk együtt..

Nem vagyunk szegények,pont jut mindenre pénz..

Én modell vagyok,ő pedig egy orvosi műszereket gyrtó cégnél vezető...

És nem tudom elhinni ami történt :O

Egynap csakmegszólalt a telefon,a vőlegényem hívták,a barátja volt,és azt mondta neki,hogy menjen vele falat bontani Németországba,mert nagyon jó a fizetés..

Ht egyből ellenkeztem,nem akarom behatárolni őt... és nem akarom megmondani neki,hogy mit csináljon,de nem akartam hogy elmenjen...:( és meg is kértem rá,szépen,hogy ne menjen el,ne hagyjon itt egyedül.. de elment. Ott hagyta a munkahelyét,és elment. Ez már 3-hete történt,én nagyon szenvedek. :( minden este sírva alszom el,mert nagyon szeretem őt,és nem tudom megérteni miért is ment el,mert összesen 25-ezer forint-al keress többet ott,mint itthon keresett... Ma beszéltünk,és megmondtam neki,hogy jöjjön haza,mert ezt nem bírom... De teljesen kiakadt... hogy mondhatok ilyet?! hát hogy? :O

1-hónapban egyszer fog hazajönni,és azt mondja,hogy körülbelül 2-évig szeretné ezt csinálni.

ÉN ezt nem szeretném,semmiféleképpen. Mit tehetnék??

Köszönöm a válaszokat. :(



2014. jan. 18. 03:18
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat az írásért,eléggé fáradt vagyok :/
2014. jan. 18. 03:19
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Jó nagy lehet az a fal, ha két évig bontják... nem lehet, hogy Kínába mentek?
2014. jan. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy nem igazán ad a véleményedre. Nincsenek köztetek gondok? Lehet, hogy már nem akar veled lenni, ezért "menekült" külföldre.
2014. jan. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ne tegyetek ilyen képeket ide mert szakadok a röhögéstől :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

amúgy épitkezésen van,és falakat bontanak,újat húznak,és felújítják,szóval ilyen mindenes.

Nem tudom mit akarhat,mert folyamatosan hív,ír,amikor sírok,és mondom neki a dolgokat,mindig azt mondja,hogy elég erős a szerelmünk ahhoz,hogy ennyit kibirjunk, a jobb élet reményében... csak nem értem mire akar jobb életet,amikor eddig se volt rossz,nem.. nem volt rossz,mindig van kaja,internet,telefon,felújított lakás,mindig veszünk ruhákat is... szóval én teljesen megvagyok elégedve ezzel,ha nem lenne mit ennünk,vagy mondjuk tartozásunk lenne és azt kéne törleszteni,megérteném... de most ez a plusz 25-ezer forint? hát én pontosan tudom hogy azt úgy is arra fogja elkölteni,mint eddig... nem értem az egésszet :S

2014. jan. 18. 04:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak minimálisan keress többet akkor valószínűleg más miatt ment ki. Figyelj ha nem bírod akkor szerintem szakíts és próbálj túl lenni ezen.
2014. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen...többet ér neki 25000 Ft, mint Te....
2014. jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem nagyon fér össze a 2... "orvosi műszereket gyrtó cégnél vezető... " meg falbontás Németországban...25ezer ft többletfizetés,az lófarok,maga a kiutazása többe kerül,ennivaló,egyébkiadás...ha csak ennyivel keresne többet,akkor ne érje meglepetés,hogy qva nagy minuszba,adósságba kerülne...amúgy meg,ezért kidodbni? téged sem a yloalitásodért fognak elrabolni :DDDDDDDD főleg,ha házasok vagytok.Mennyi idősek vagytok 18?
2014. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

végül szakítottunk.

Amúgy utolsó válaszoló...

ő 28-éves. :) én kevesebb,igaz, talán csak szüksége volt egy modell barátnőre akit mutogathatott... csak nem értem miért húzta 3-évig ezt. Na teljesen mindegy,nem kicsit csalódtam benne,mert elég gerinctelen módon tette amit tett. egyszerűbb lett volna megmondani,hogy bocsi,nem szeretlek már,neharagudj rám,de nem akarom ezt tovább..

De persze nem így történt :D de.. túl fogok egyszer lenni ezen. Köszi a válaszokat :)

2014. jan. 24. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!