Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tényleg van esélye?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy fiút egy online játékon, aki öt évvel idősebb nálam, és egy ázsiai országban lakik. Sokat, és gyakran beszélgettünk, és szerelmesek lettünk. A helyzet az, hogy több mint 10.000 km-re lakik, és megígérte, hogy ide fog jönni, amint tud, mert ő is velem szeretne lenni. (most főiskolás) Majdnem minden nap (vannak kihagyások, 1-1 nap ritkán) beszélünk telefonon, írunk egymásnak, teljesen olyan, mintha együtt járnánk. Mondhatni távkapcsolatban vagyunk. Nem az a típus aki kergeti a lányokat, legalábbis ahogy megismertem nem az, és tulajdonképpen megbízok benne. Próbáltuk abbahagyni, hiszen kevés esélyt láttunk arra hogy ez működhet így sok ideig, de nem tudtuk elfelejteni a másikat. Különleges, nem olyan, mint amilyenek az ismerőseim. Teljesen normális, intelligens, és tényleg törődik velem.

Szerintetek megéri várni, és lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője? Köszönöm a normális válaszokat előre is.


16/L



2014. jan. 18. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye.
2014. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Csakegylány.17 ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nincs jövője..
2014. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előfordultak kivételek ilyen történetekkel, amikor összejött. Megpróbálni meg lehet. Ha vállalja, hogy ő jön. Én valószínűleg nem utaznék ki érte, akármennyire kedvelem, nem tudom, mit kockáztatok vele, lányként veszélyesebb is egy ismeretlenhez külföldre utazni, de ha ő jön, akkor fogadd szeretettel, lássátok, milyenek vagytok együtt. Nem tudom, mikorra ígérte magát, hogy idejön, de ha még hónapok múlvára, akkor azért beszéljétek meg, hogy esetleg próbálkoztok másokkal is ismerkedni, és persze beszéltek, és meglátjátok, amikor aktuális, akarjátok-e még. :-) Én drukkolok! ;-)
2014. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A szerelemben nincs akadály.
2014. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, ő is mondta hogy jönne, de gondolom csak nyáron, esetleg jövőre, vagy amikor lesz rá fedezete, mert azért mégis nagy út. Azt ígérte jönni fog, én bízok benne, de ha más szemszögből nézem, akkor érthető, hogy sokan úgy gondolják ez reménytelen. De bármi megtörténhet.

2014. jan. 18. 17:09
 6/16 anonim ***** válasza:

Az oké,hogy jön.

De kegyetlen rossz lesz amikor visszarepül...:(

Tapasztalat...

2014. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Eltudom képzelni. :/

Veled is hasonló volt a helyzet?

2014. jan. 18. 17:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Angliában dolgozott a párom,én diploma előtt voltam.6-8 hetente repültünk egymáshoz.

Búcsúzáskor sokat sírtunk mindketten...

2014. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél róla beszélni,nyugodtan írj privit.
2014. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ma már ennek nincs nagy akadálya, bíz benne, összejöhet. :))
2014. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!