Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tényleg van esélye?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy fiút egy online játékon, aki öt évvel idősebb nálam, és egy ázsiai országban lakik. Sokat, és gyakran beszélgettünk, és szerelmesek lettünk. A helyzet az, hogy több mint 10.000 km-re lakik, és megígérte, hogy ide fog jönni, amint tud, mert ő is velem szeretne lenni. (most főiskolás) Majdnem minden nap (vannak kihagyások, 1-1 nap ritkán) beszélünk telefonon, írunk egymásnak, teljesen olyan, mintha együtt járnánk. Mondhatni távkapcsolatban vagyunk. Nem az a típus aki kergeti a lányokat, legalábbis ahogy megismertem nem az, és tulajdonképpen megbízok benne. Próbáltuk abbahagyni, hiszen kevés esélyt láttunk arra hogy ez működhet így sok ideig, de nem tudtuk elfelejteni a másikat. Különleges, nem olyan, mint amilyenek az ismerőseim. Teljesen normális, intelligens, és tényleg törődik velem.

Szerintetek megéri várni, és lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője? Köszönöm a normális válaszokat előre is.


16/L



2014. jan. 18. 16:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem! :)
2014. jan. 20. 13:29
 12/16 anonim válasza:
Don't worry! Hasonlo helyzetben vagyis en is! Talan nekem kicsit rosszabb is, mivel ti mindennap kommunikalhattok, bar en szemelyesen ismertem meg. Tudom hihetetlen de masfel evig nem Tudok vele beszelni és mindossze egy felbontatlan levelem van tole (nala pedig az enyem- mikor ujra tudunk beszelni egyutt fogjuk kinyitni) szoval ha erzed, Hogy o a tarsad, Akkor akarmennyire nehez és kibirhatatlannak Tunik menni fog :) mi sosem mondtuk egymasnak h szerelmesek vagyunk, de mindkettonkrol sokat arul el az, Hogy kepesek vagyunk 1,5 evet varni csakazert h egyutt nyissuk ki a levelunk. :) senki nem mondta h Konnyu lesz!
2014. jan. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem lesz könnyű, de legalább az ilyen helyzetekben derül ki, szeret-e igazán. Mármint hogy képesek-e várni. :) Kitartást neked is!
2014. jan. 22. 15:36
 14/16 anonim ***** válasza:
Lol vagy wow?
2014. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
fő hogy megfogtad a lényeget ><
2014. jan. 27. 17:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom hogy már fél éve írtad ezt a kérdést, de annyi érdekelne, hogy mi lett végül is? :)

Én most tervezek belemenni egy párkapcsolatba, ezért is olvasgatok sokat a témában itt gyakorin is. Nálunk is már tisztára olyan, mintha járnánk. Én is neten ismertem meg, csak annyi a különbség, hogy ő Magyarországon él.

2014. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!