Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Már régen tudom, hogy meleg vagyok, és tetszett egy srác, van 1 kis korkülönbség, de az mind1. Szóval erről a srácról nem tudtam, hogy meleg e, de tegnap néztem egy meleg társkereső oldalt, ahol párt keres, mivel van fent kép róla, így könnyű volt azonosítani. Bár én nem regisztráltam még azon az oldalon, de nem tudom, megér e egy próbát, regisztrálnék és ráírnék. Annyira rossz, hogy most itt lenne a lehetőség, és nem igazán merem meglépni...

2014. jan. 18. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy regisztrálnék és rá is írnék. Szerintem nincs veszteni valód. :)
2014. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is lépnék!
2014. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minél tovább vacillálsz, annál nagyobb az esélye, hogy más lecsap rá :P
2014. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D

köszi a válaszokat

am az adatlapja alapján szexrandit és/vagy barátságot akar

mindkettő jó, de az első az valahogy jobban tetszik :D

2014. jan. 18. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Négyszemközt beszélgess vele.
2014. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!