Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, lányok, lányok. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lányok, lányok. Miért társatok fogva az uraitokat?

Figyelt kérdés
lányok miért van az hogy sehova nem engeditek el a pasitokat vagy férjeteket? Ha azt mondjuk hogy elegyük egy haverral valahova akkor ti egyből azzal jöttök akkor 1 pill öltözök én is megyek. Vagy kocsmába mennénk nem engedtek el mert nyavalyogtok vagy ti is akarok jönni. Miért ne hagytok kicsit élni minket? Kis kanbuli ránk is ráfér. De ha ti mentek csajos partyba vagy peletyizni akkor abba beleszólásunk nincs.. Miért nem akarjátok hogy a haverjainkkal találkozunk NÉLKÜLETEK???? Őszinte válaszokat várom a lányoktól!

2014. jan. 18. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én sem tartom fogva, de általában együtt megyünk mindenhova, néha külön :) Szeretem, ha ő ott van velem, de nem a póráz miatt, hanem mert egyszerűen Vele szeretnék kikapcsolódni baráti társaságban is :) Ő is így van ezzel, szeretünk együtt menni :)
2014. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!