Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csunya embereknek foleg lanyoknak miert olyan nehez a per talalas?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre,h a csunyacskabb fiuknak is sokszor sikerul talalniuk viszonylag szep,csinos lanyt.Ugyanakkor egy csunyabb lanynak semmi eselye egy jovagasubb fiut talalni.


Koszonom a valaszokat!



2014. jan. 18. 23:38
1 2
 11/14 PearlDiver ***** válasza:
Mindeki szeret szép emberrel járni. A csúnyább lányoknak többynire akkor van esélyük, ha feladják az elveiket és hanyatt fekszenek bárkinek. De neked nem kell ezt tenned, várj arra akinek egyszer úgyis megtetszel :)
2014. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11-es: Sajnos tudom,h igy van...Azt tapasztaltam h a csunya lanyok csak dugasra kellenek bar nem ertem h miert...


Kedves Toled,de nem tetszek, kellek senkinek. :)

2014. jan. 21. 20:47
 13/14 PearlDiver ***** válasza:
Inkább állj úgy hozzá, hogy minden nő szép, és vannak, akik még szebbek. Régi közhely, hogy a szépség belülről fakad és nem is teljesen igaz, de az tény, hogy a lelkiállapotod, a hozzáállásod kifel is látszik és az önbizalomhiánytól nem leszel szebb! ;)
2014. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én meg pont hogy azt tapasztalom hogy sok csúnya vagy izlesteen öltözékű lânynak van baràtja.Kérdezted velem mi a gond.tudom h vcsinos vagyok megis kisebbrendusegi kompexusom van es felenl vagyok keveset beszelek v ha beszelek is megfelelesi kenyszerem van es szinte egy sem vett komolyan aki erdekelt
2014. jan. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!