Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is azt jelenti, hogy nem vagyok elég fontos neki? Vagy nektek is mindegy hogy írtok, vagy beszéltek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a barátommal legtöbbször suliban vagyunk együtt.Néha-néha sikerül hétvégente pár órára.

Pénteken alig egy szünetben láttam, aztán úgy alakult,hogy el sem köszöntünk, neki voltak órái, nekem haza kellett jönnöm.

Viszont egész hétvége alatt nem hív fel. Sokat tanul ez tény, olyankor nem is várom el, meg mondta,hogy a szülei is allergiásak rá,ha tanulás közben mással foglalkozik.

Néhány smst ír, meg este egy kicsit írunk neten.

Múltkor rákérdeztem,hogy miért nem hív egész nap, erre annyit mondott,hogy "mert írtunk smst". És nem azzal van a gond, hogy drága, mert egy csomó percünk van beszélni,ingyen.

A kapcsolatunk elején még akkor is hívott,ha találkoztunk az nap.

Nálatok ez hogy van? Tényleg mindegy,hogy hallod a párod hangját vagy nem? Vagy nem szeret úgy esetleg?


2014. jan. 19. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából mi minden este beszélünk chaten-en, jobb esetben skypolunk. Egyikőnk sem nagy telefonálós, így nem telefonálunk minden nap a másiknak, csak ha olyan dolog történik a másikunkkal, ami érdekel (pl. hogy sikerült a vizsgája, ha utazott, akkor felhív, hogy milyen volt az út).
2014. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ingyen is meg lehetne oldani és nekem fontos lenne hogy iskolán kívül is beszélhessek és találkozhassak a barátommal

bár én alapból nem járnék iskolatárssal, de ez most lényegtelen

2014. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem beszélünk telefonon a barátommal, interneten is csak napi egy hosszú levelet váltunk, chatelgetni nem szoktunk. Most a héten nem volt nálam a gép, szerda óta semmit nem beszéltünk, csak tegnap, hogy mikor találkozunk ma.


Nem hiszem, hogy feltétlenül köze lenne ahhoz, hogy mennyire szeret valaki valakit, hogy milyen gyakran keresi telefonon vagy interneten. Ha egyedül vagyok, szeretek más dolgokkal is foglalkozni, nem kell mindig a másikon lógni. (Mondjuk mi ha találkozunk, akkor napokig valamelyikünknél vagyunk együtt. De régebben is csak 1-1 levelet váltottunk naponta, mikor még csak heti egyszer találkoztunk pár órára.)

2014. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!