Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy valami nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy valami nem stimmel? És mi nem stimmel?

Figyelt kérdés
Egyik chet oldalon megismertem egy férfit, sokat beszélgettünk, megmég most is azért minden nap felhív. Illetve találkozgatunk is, egy héten minimum 2-3x, elég messze lakok tőle, viszont már egy ideje tart ez a dolog köztünk, van egy saját vállalkozása(31 éves), ezért állandóan dolgozik, állítólag nincs senkije rajtam kívül, de ebbe nem vagyok biztos, mivel néha olyan fura. Azt látom, illetve érzem rajta, hogy többet érez irántam, mint barátság, talán már-már szeret is. De akkoris, néha olyan fura... Fura dolgok: még nem vitt fel hozzájuk, mert állítólag egy szobába van öccsével. Elfelejt mondjuk felhívni, pedig megígéri. Volt már arra is példa, hogy elvileg valami munka közbe jött neki, ezért 2 órát vártam rá. Meg van bannem egy ilyen érzés, hogy valami nem stimmel vele kapcsolatban... Nem tudom mi lehet az, de furi néha.
2014. jan. 19. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha nincs meg a kapcsolatotokba a bizalom akkor ne tervezz hosszú távra. Egyenesen kérdezz rá a dolgokra és onnantól csak rajtad áll, hogy hiszel e neki vagy nem. ezt senki sem tudja így megmondani.
2014. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a furcsa hogy 31 évesen egy szobában van az öccsével. :D

Egyébként szerintem nem feltétlenül érzed rosszul, de mi lenne, ha vele beszélnéd meg?

2014. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most, csak úgy spontán vágjam be neki ezt az érzsemet?


Ha tévedek akkor, azzal elrontok mindent, ha igaza van, akkor "leleplezem", de nem vagyok biztos, hogy tényleg átejtene.

Meg elég hülyén jönnék ki a helyzetből. Legalábbis szerintem. Bízok benne, illetve hiszek nkei, de nem tudom, akkoris valami böki a csőrömet, de nem tudom mi.

2014. jan. 19. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag messziről jött ember,azt mond amit akar. Amíg nem töltesz el vele napokat, és nem látod a családját,addig lutri az egész!
2014. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Hagyom kiforrni a dolgot.
2014. jan. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!