Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nők inkább életetek végig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők inkább életetek végig egyedül maradtok, minthogy összejöjjetek, olyan pasival, aki mindenbe stimmel, csak a külseje nem jön be?

Figyelt kérdés
szerintetek egy mai nő inkább egyedül marad élete végéig minthogy esetleg összejönne, olyan pasival, aki nem tetszik neki 100%-osan
2012. dec. 5. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Persze valamennyire biztos tetszeni is kellene neki az adott partnernek, de ezt fordítva is le lehet vetíteni: egy pasi összejönne egy olyan nővel, aki nem tetszik neki 100%-osan?


Bizonyos mértékig igen. De ugye szintén van válogatás ott is, nem nemtől függ.

2012. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen nemtől függ, talán így pontosabb. Sok a kivétel is persze.
2012. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem sok pasi összejön szinte bárkivel, mert igaz lehet, hogy nem tetszik neki a nő de legalább egy biztos "lyuk"
2012. dec. 5. 15:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ebben lehet, h igazad van, a nők jobban megvannak férfi nélkül, mint fordítva

viszont te nagyon végletekben gondolkodsz...

2012. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de a nők magasabb szinten állnak agyilag és nemcsak egy szexuális tárgyat keresnek, hanem egy társat. Ők nem úgy vannak vele, hogy legalább vam egy biztos "farok"

Egy ilyen kapcsolatban hol lenne a tisztelet?

2012. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mert en olyan pasit fogok magamnak valasztani aki helyes is es tetszik :)
2012. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak a külső számít, ez egy nagy marhaság.. Párom amikor megismertem nem tetszett. Amikor ismerkedtünk rájöttem,hogy nagyon egy húron pendülünk, emiatt adtam neki lehetőséget. Egész jól alakultam a dolgok, beleszerettem és azóta is szeretem. Kimondhatom,hogy barátok is vagyunk. Már 7 éve alkotunk egy párt.
2012. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon nem szeretnék "biztos lyuk" lenni, szóval inkább ezerszer meggondolom, hogy kivel jövök össze. Az a baj, hogy akik senkinek sem kellenek, azoknak már tökmindegy, csak legyen végre valaki, és ez nem éppen jó alap egy jó kapcsolathoz.

Egyébként meg kell, hogy valamennyire tetsszen külsőre is, nem kell, hogy Adonisz legyen, de azért tudjak vonzódni hozzá!

2012. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok,de én így vagyok vele.Ha nem lehet olyan barátnőm aki nekem nagyon tetszik külsőre,akkor inkább az örök egyedüllét.
2012. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, a vonzalom a lényeg. Anélkül nincs értelme egy barátságot párkapcsolattá átkeresztelni.
2012. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!