Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen kvalitású lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kvalitású lányok mennyire ritkák, és nagyjából milyenek az igényeik a fiúk területén?

Figyelt kérdés

-15-20 év között van

-intelligens

-művelt

-szeret olvasni

-konkrét tervei vannak, hogy mit szeretne kezdeni az életével (és nem ilyenek, hogy színész/divattervező lesz...)

-szereti az állatokat

-sportol

-határozott, de nem akar ő lenni a domináns fél

-nem féltékeny

-megbízható

-nem bulizós fajta, de nem is "szürke egér"

-nem néz valóságshow-kat

-érdekli a szex

-ha nem szűz, akkor is maximum komoly kapcsolat

-testalkata: inkább vékony, kerek fenékkel és formás mellekkel (a méret lényegtelen)

-szép arcú (ez nyilván definiálhatatlan... vegyük azt, ami a legtöbb fiúnak tetszik)

-nőies az öltözködése


Nem tudom, hogy mennyire jött át, hogy milyen stílust keresek...


2014. jan. 19. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tudod, a boldog kapcsolat nem garantálható akkor sem, ha az ember lánya megfelel egy listányi követelménynek...


Rám mindegyik igaz, azt kivéve, hogy becsúszott két egyéjszakás is. Hú, ribi vagyok mi? :)

És 22 éves vagyok.


De sose kezdenék olyan fiúval, aki úgy keres párt, hogy viszi magával a kis listáját. Ez nagyon gáz.

2014. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A megfelelő vitakultúra valóban fontos, ez amolyan szakmai ártalom is nálam.

Nem vagyok egy olyan ember, aki túl sokat ismerkedik, így eddigi tapasztalataimra nem építhettem azzal kapcsolatban, hogy hány ehhez hasonló lány van.

Valójában már találkoztam egy ilyen hölggyel, és a mai napig nem tudom elfelejteni - főleg, hogy nem sokon múlott, hogy nem jöttünk össze. Mindazonáltal tudom, hogy pont olyat, mint ő, nem fogok találni.

Egyébként nem, nem viszek "listát"; nem ez alapján ismerkedem. Az ő tulajdonságait próbáltam rekonstruálni, és abból absztrahálni - így született meg a lista. Főszabályként egyébként én sem keresek komoly kapcsolatot, csak ha tényleg szerelmes leszek valakibe. Egy, ezeknek a tulajdonságoknak megfelelő lány volt a nagyon kevés közül az egyik, akinek ezt sikerült elérnie... Persze ez nem garantált más személyeknél, de jó kiindulási alap lehet.

2014. jan. 19. 17:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Na megjött a tökéletes GYKLányosztag; "ez rám mind igaz".
2014. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
rám igaz úgy nagyjából :D 17L
2014. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
És neked milyenek az elvárásaid, kedves utolsó?
2014. jan. 19. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!