Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mondjam azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondjam azt hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Azért ez egy kicsit komplikált kapcsolat. Szakítófélben vagyok a jelenlegi párommal, akivel 3 és fél éve vagyok együtt, de ezt már jó ideje húzzuk, közben én már összejöttem valaki mással. Erről tud a párom is, de nem hajlandó elhagyni. A mostani is tud az előzőről, és vele 2 hónapja vagyok. Tudja nagyon jól, hogy mit érzek, de még nem mondtam neki, mert engem zavar hogy még ott az előző. Ő viszont már mondta nekem hogy szeret. Biztos rosszul esik neki, hogy én ezt még nem mondom, de éreztetem vele. Akivel még együtt vagyok vele már nem élek nemi életet, azt sem tudom hogy miért vagyok vele, én már egyáltalán nem szeretem, és ezt el is mondtam neki, én már szakítottam vele, de valami miatt még előfordul, hogy együtt alszunk. Ez elég hülyén hangzik, meg érdekes is a dolog de nem tudom hogy megmagyarázni. Talán sajnálom őt, és ezért engedem meg hogy néha nálam aludjon. A két srác ismerik egymást amúgy. De vajon mondjam a mostaninak hogy én teljesen odáig vagyok érte, és hogy nagyon szeretem, vagy csak akkor ha már nem lesz a régivel se veled, se nélküled fennállás? (Ha fontos: 22/L, a mostani 33/F, régebbi 30/F)
2009. dec. 2. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki, ha te is úgy érzed. És mellette le kellene szokni a régiről, nem együtt aludni, meg ilyenek. Én ezt az új párod helyében nem hagynám...
2009. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt csodálom egyáltalán,hogy ezt a mostani tolerálja.. h időnként együtt alszol az "exel" :O

Sztem nem véletlen hogy még nem érzed őszintének a szeretleket kimondani...

2009. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az "új" pasi helyében ezt tuti nem tolerálnám, hogy együtt alszol a barátoddal!!!

Hiába nincs szex, ez nagyon helytelen dolog, ha komolyan veszed az "új" pasit.

De nem csodálkozom, hogy nem mondod neki, hogy szereted.

Ha már nem csak az újdonság varázsa miatt rajongsz érte, hanem tényleg megszereted ( ha sikerül...), akkor mondd neki, de ne játssz vele!!!!

2009. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sose játszanék az érzéseivel, itt már nem az újdonság varázsáról van szó, tényleg nagyon szeretem őt, de mint mondtam ezt tudja ő is, csak nem hiszem hogy őszintének találná, ha mondanám, mivel ugye ott a másik. Vele mit csináljak, én úgy kezelem már mint egy jó barátot, valahogy mindig eléri hogy nálam aludhasson, volt már olyan is, hogy én már aludtam és arra keltem fel hogy ott alszik mellettem!!? Erre nem igazán tudok mit reagálni, összevesztünk, ennyi, utána másnap úgy gondolta hogy megy minden tovább... Egyszerűen nem akarja lezárni a kapcsolatunkat, pedig én már tényleg nem szeretem és szakítottam vele, és nem keresem meg semmi, nem tudok vele mit csinálni, egy társaságban vagyunk így hárman ráadásul, és és ilyenkor mindig az újjal vagyok. Az is előfordult már hogy én mentem az újhoz aludni és itthon ő várt rám, a régi, az ágyamban aludt, azért hogy érezze a közelségemet.. Visszakértem már tőle a lakáskulcsokat is, de nem akarja visszaadni. Megígéri hogy nem zaklat, de mégis azt csinálja. Kihez tudnék fordulni???
2009. dec. 2. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is lecseréled a zárakat és a sarkadra állsz!

30 éves létére úgy viselkedik, mint egy gyerek.

De a mostani pasid sem lehet semmi ha ezt szó nélkül elnézi.

Az én párom azt se mondaná "jónapot", ha ilyet tennék, de ez fordítva is igaz. Mert szeretjük és tiszteljük egymást, így eszünkbe sem jutna megbántani ennyire a másikat.

A mostaninak nem fáj, hogy ezt teszed vele??

Fura fazon, miért nem keresel egy igazi férfit? Vagy te az akaratgyenge pasikra buksz?

Akkor sem kellene játszadoznod.

2009. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zárcsere (holnap szépen elmész egy lakatoshoz és még holnap megcsináltatod!), és az új srácot betúrod a régi helyére (ha az új srácnak megfelel, akkor mostantól aludjatok nálad). Addig én nem mondanám egy lánynak (mivel fiú vagyok), hogy szeretem, míg a régi kapcsolatomat képtelen voltam kizárni az életemből.


Ha az exed rádöbben, hogy már se a zár, se az üres ágy nem ad lehetőséget az újrakezdésre, akkor biztos lehetsz benne, hogy idővel békén fog hagyni. Az új srácnak meg mondjuk lehetne a "Szeretlek!" az egyik karácsonyi ajándék egy öleléssel és egy csókkal megfűszerezve. :)

2009. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a karácsonyi ajándék nagyon jó ötlet és a zárcsere is. A sarkamra fogok állni és csak az újjal fogok foglalkozni. De amúgy nagyon rosszul esik neki, hogy a régi még "van", ezért is lépek majd az ügy érdekében. Valószínű hogy azért viseli el mert a két srác ismerik egymást ugye, és hagy egy kis türelmi időt, mivel egyik kapcsolatból léptem át a másikba. Mindenesetre tényleg köszönöm a válaszokat, segítettetek :)
2009. dec. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!