Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joeyboy18 kérdése:

Mivel lepjem meg a barátnőmet valentin napon ami nem csak egy sima nap, hanem más mint a többi, nem a szokásos virág, bonbon, cukrászda, étterem, hanem valami különlegesebb?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Veled mintha 1x beszéltem volna már egy hasonló dologról :D Lehed tévedek , de egy hasonló csaj volt egy ilyen témán felháborodva.

Nem persze hogy nem úgy értettem, hogy tankkal állnak elém ha nem vásárolok.

Hanem belénk tolja a média mintha kötelező lenne , hogy "vedd meg ezt a csokit , mert akkor biztos igaz a szerelem". És ezt nagyon nem szeretem. Én is a kézzel gyártott ajándékoknak vagyok a híve és tökmindegy mikor adom lehet az április 10.-e vagy február 14. tökmindegy.

2014. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na akkor a megoldás: ne vegyél a boltokban szívecskés cuccokat, hanem saját kezűleg boronálj össze valamit! :D Az már akkor nem baj? :) Ugyanúgy odaadod, mintha boltban vetted volna... :D De persze a sajátkezűleg készített dolgok sokkal nagyobb örömet okoznak :)
2014. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De jó hogy feltettem egy kérdést, és ahelyett hogy valaki ötleteket adna, csak egymással vitatkozik mindenki.úgy látom felesleges erre az oldalra bármi kérdést is feltenni,mert eddig akárhányat feltettem mindenhol csak ez ment,hogy egymás ellen van mindenki, és nem is a kérdés foglalkoztatja őket hanem inkább az egymás lehordása. Tisztelet a kivételnek. :D
2014. jan. 19. 22:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Milyen sok okos ember van itt. Én is szeretem megtartani,nem azért, mert ez lenne az elvárás.


Én innen rendeltem egy közös képet:

[link]

Különleges és egyedi

2014. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!