Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összeillünk de már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összeillünk de már nem érzem, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt, ő az első barátom (én 20 éves vagyok, ő 23), szinte minden szempontból nagyon jól összeillünk (van néhány visszatérő problémánk de próbáljuk megoldani).


Viszont néha úgy érzem hogy egyáltalán nem vágyom rá, főleg mikor együtt vagyunk (csak heti 1-2szer találkozunk), pedig mikor külön vagyunk mindig hiányzik.


Mikor együtt vagyunk akkor pedig nagyon undok vagyok vele és szinte teljesen eltaszítom magamtól, utána pedig mindig bűntudatom van amiatt hogy mindig elrontom azt a kevés időt amit végre együtt tölthetnénk.


Ezt miért csinálom/hogy tudnék ezen változtatni? Van értelme együtt maradni így?


2014. jan. 19. 21:46
 1/5 ASOT ***** válasza:
Ő hiányzik személyesen amikor nincs veled vagy inkább a társaság?
2014. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj bogaram, gondold már át, persze hogy szakítani akarsz. Aztán majd szenvedni fogsz ezerrel, hogy jaj hiányzik az a három év, de jobb esetben nem sírod vissza magad. Érzed, hogy valami más kell, vmi izgalom... Fiatal vagy még.
2014. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Összeillettetek! Egykoron.

Ez csak huzavona. Hagyd ott.

2014. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg nem ő hiányzik hanem csak úgy általában valaki..de olyan sok minden van ami miatt úgy érzem hogy különleges a kapcsolatunk, és nem tudom elképzelni hogy mással is ennyire megértenénk egymást, persze biztos csak azért gondolom így mert ő az első barátom...de akkor is félek hogy többet nem találok hozzá hasonlót.
2014. jan. 19. 22:03
 5/5 ASOT ***** válasza:

Sokan ettől félnek.

Ezen a legtöbb ember túlesik egyszer.


Nem egy Csipkerózsika történet az élet, hogy megismerik egymást a herceggel ,. elsők egymásnak összeházasodnak születik egy kishercegnőjük és élnek míg meg nem halnak.

2014. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!