Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság léteznek még hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság léteznek még hűséges férfiak vagy felesleges megbízni bennük?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék általánosítani, de az utóbbi időben annyi rossz tapasztalatot szedtem össze ezen a téren, hogy kezdek teljesen kiábrándulni abból a hitből, hogy léteznek még normális, hűséges férfiak.


Egyrészt elég sok olyan férfi kikezdett már velem, akinek barátnője/felesége van, és amikor kérdőre vontam őket, akkor elkezdtek mentegetőzni, hogy azért még szeretik őket, ez csak szex lenne meg hasonlók.

Másrészt, rengeteg kollegámat vagy férfiismerősömet hallottam már azt ecsetelni, hogyan csalják a barátnőjüket, akinek eszébe sem jutna, hogy mellette van egy másik nő is, nekik meg kényelmes ez a helyzet.

Harmadrészt, a saját barátnőim is sok ilyen történetet meséltek már, a kérdést is éppen az ihlette, hogy egy általam teljesen normálisnak vélt srácról kiderült, hogy a barátnőmmel akarta csalni a párját, még a beszélgetés is láttam, amiben próbálta rávenni a dologra.


Szóval... egyszerűen kiábrándító. Főleg azért, mert nekem is van egy párom, akit mindenkinél jobban szeretek és akiről sosem feltételezném, hogy esetleg megcsalna engem, mostanában azonban egyre többet gondolok arra, hogy honnan tudhatnám ezt biztosan? Hiszen ezek a lányok is megbíznak a párjukban, eszükbe sem jutna, hogy ilyen csúnyán átverik őket...


A válasz légyszi ne az legyen, hogy "a nők is ugyanezt......", mert a kérdés most a férfiakról szól.


2013. dec. 20. 18:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Attól mert még sokan kikezdtek veled miért ne lenne?Nem értem a logikát.Ide jössz feszültséget kelteni amikor te is tudod az igazat.

Igen vannak!

2013. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Biztos léteznek és ott a párod is aki eddig nem adott okot a féltékenységre, amiről nem tudsz az meg nem fáj.
2013. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak azt tudom mondani, hogy minden ember más:)
2013. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen, vannak, ahogy nem hűségesek is vannak. Minden embernek más az erkölcsi normája. 31N
2013. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"vagy felesleges megbízni bennük?"

Ez a mondatrész különösen felidegesít...

2013. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Bizony léteznek,személyesen is ismerek többet is,illetve jómagam is ilyen vagyok.Nos ők azok,akiket a nők észre sem vesznek,vagy leszólnak,vagy szimplán lekoptatják őket.A barátnőid is valószínűleg nem közülük választanak,hanem ők is inkább a feltűnősködést és felszínt választják,mint a biztos,normális srácokat.

Nos innentől fogva szerintem megvan a hiba forrása,és a megoldás is ott van a szemetek előtt,csak ki kéne nyitni végre,és a valóban normális srácok felé is kéne nyitni...

2013. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%

Vannak, jómagam is ilyen vagyok.

VISZONT.. az ilyenek tudod kivel állnak le?

segítek: NŐKKEL :D (CSUPA NAGY BETŰVEL)

(nem attól tekintünk vkit NŐnek, mert ők azt hiszik)

csak hogy tisztázzam a jövőbeli "én is nő vagyok", "énis"!!!! típusú kommenteket :D

2013. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Léteznek, csak ki kell érdemelni ám ezt. Sok nő teljesen el van magától szállva, mert van egy pina a lábuk között. :D Hihetetlen. Normálisak lennének, nem szemétkednének annyit, akkor megkapnák az ajándékot is, ami a hűségesség és korrekt hozzáállás. Rengeteg nő észre sem veszi, mekkora hárpia :D Örök elégedetlenek nagy részben és ezért kefélnek mellé a férfiak.
2013. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi igazán szeret, és veled akar lenni, akkor nem fog megcsalni, de bele sem fog szeretni másba. Én ezt tapasztaltam, és szerintem ez pont így jó. A férfiak, ha szeretnek, akkor nagyon szeretnek.
2013. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
mert a nőknek normális erkölcsű férfi kell igaz?akkor én mért nem kellek senkinek?hűség?ha lenne kihez...
2013. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!