Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik nem akarnak szerelmesek lenni? Akik úgy érzik felesleges annak lenni?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért érzitek ezt?


Kezdem én is ezt érezni..


2014. jan. 4. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem jelenleg,mert most szakítottak velem.Nélküle létezni sem tudok,mert senkinél nem éreztem ilyet.Gondolni sem bírok mással a szerelemre.
2014. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azért érzem ezt mert veszélyes érzés. Amig tart addig szép ugyan de sok hülyeségre képes vagy miatta ha elmúlik az fájdalmas mert többnyire szakitás követi. Tehát összességében sosincs jó vége. Nekem nem hiányzik. Többre értékelem a mély szeretetet ragaszkodást és kötődést vagyis ami a szerelem múltával marad.
2014. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!