Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sajnos a barátommal csak hetente egyszer tudunk találkozni, amit nehéz kibírni, mert nagyon hiányzik. Emellett pedig ott van az, hogy szeret LOLozni, WOWozni, mert azt mondja hogy kikapcsolja és a haverjaival is hülyülhet. Ezt megértem, de akkor is csinálja amikor velem beszélget (írásban). Ilyenkor olyan rosszul érzem magam, mert én csak vele szeretnék beszélni, de ő játszani is szeretne közben.. és ha játszik, ő nem hoz fel témákat amiről beszélhetnénk, csak én.. Múltkor megpróbáltam célozni erre, hogy nekem nincs olyan játékom ami kikapcsolna, csak ő, meg a barátnőim, de velük sem tudok mindig beszélni... Erre azt mondta hogy próbáljak meg keresni én is egy játékot.. Persze szeretjük mindketten egymást, csak nem tudom hogy mondhatnám ezt el neki kedvesen..

2014. jan. 20. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
lépj be és nyírd ki a karakterét :DDDDDD
2014. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy ide leírtad
2014. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen típus nem fog értékelni téged... kocka. Sajnos én is ismerek ilyet. Jobban jársz szerintem ha mást keresel. Én is szeretek játszani (igaz nem ilyenekkel, kinőttem belőlük), de ha BÁRMI fontosabb adódik, akkor játék kinyom és foglalkozok inkább azzal. Ezt neki is tudni kéne. Ami láthatólag nincs meg. Nem elég érett egy kapcsolathoz.
2014. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb egy héttel ezelőtt mondtam neki azt is, hogy jobban örülnék, ha kicsit többet foglalkozna velem és kevesebbet a játékkal, és azt mondta rendben, akkor kevesebbet játszik és többet foglalkozik velem. Az óta tényleg jobban beszélgetünk, de ahogy mondtam, még mindig zavar hogy miközben beszélgetünk ő játszik, viszont a barátaitól nem akarom elvenni. Szakítani nem szeretnék vele, mert ezen kívül nincs semmi gondunk..
2014. jan. 20. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ennek a fiúnak fontosabb a játék, mint te.

Én tudom, miről beszélek, a párom sokat LoL-ozik, és nagyon jó is benne, tehát tényleg elég fontos neki. Ennek ellenére, amikor velem beszél, félretesz minden mást. Azt is mondta, hogy bármikor megkérhetném, ő abbahagyná a játékot. Miért? Mert én sokkal fontosabb vagyok neki annál, hogy játsszon.

Persze egyébként az is kérdéses, hogy ti mennyit beszélgettek. Mert ha állandóan, non stop beszélgetni akarsz vele, akkor érthető, hogy néha játszana, és a barátaival hülyülne, de ha napi fél órája nincs, amikor csak veled beszél, és közben nem játszik, akkor ott nagyon nagy gondok vannak.

2014. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!