Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok érte?

Figyelt kérdés
A novemberben megismert csajomról valaki küldött egy emailt hogy sexchates tyúk ő is ugy ismerte meg hogy pikáns képeket cserélgettek es hogy december végen is beszélgetnek ... Mikor rákérdeztem le tagadott mindent. De bebukott... Találtam egy csomó mindent itt ott ami beigazolta a felvetést.
2014. jan. 20. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért előtte rakd meg, jó keményen, hogy élvezze, és szenvedjen a hiányodtól! :P
2014. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Repülne az biztos. Már a kapcsolat hazugsággal indul. Ennek nem lesz jó vége.
2014. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha akkor sexchatelt, amikor már együtt voltunk akkor igen. Ha előtte az nem zavar, a múlt elmúlt, legyen hűséges és kész.
2014. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

# 1


+1. Csak jó keményen, férfiasan! Csavard oda neki!!

2014. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De mondom, élvezze is! Mert akkor sóvárogni fog utána! Az pusztítóbb :D.
2014. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem alattam mar nem nyomatta, de a farokküldözgetök ott maradtak barátnak azokkal dumált a hátam mögött az tuti evvel bedőlt

meg 200 pucsitos turkálós ami belefér képekkel ... Ok előttem ribi volt de az verte ki a biztosítékot hogy most meg haverok lettek akik jobban ismerik mint a nőgyógyásza...

2014. jan. 20. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
LAPÁT!
2014. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PearlDiver ***** válasza:

Sokra ne számíts tőle, bár kis esélye van hogy te tudod kirántani a szennyből :P

...SE!

2014. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én szextárgynak tartanám, de ennyi. Ha nem tetszik, megy tovább a next cock-ra :)
2014. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja ez egy tanárnő es az egyik tanítványa barátnőjének ( csajok a sulibol ) palijával is nyomatta, a pöscfej 15 evvel fiatalabb ... Brazil szappanopera esküszöm .... Pedig normálisnak tűnt .
2014. jan. 20. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!