Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket nem zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavarna, ha a párotok nem lenne olyan sikeres, mint ti?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy jól tanulsz, egy nagyon jó gyakornoki állásod van, egyenesben van az életed, de a barátod nem kap állást sem, szarul sikerül a féléve, stb. Titeket nem zavarna? Fel tudnátok rá még így is nézni?

2014. jan. 20. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor zavarna, ha Ő rosszul érezné magát. Igen.
2014. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy-egy akadályon néha elbukna az nem zavarna, de ha összességében azt látnám, hogy nem életrevaló, sikertelenül veszi az akadályokat, akkor lelkem legmélyén érezném, hogy nem vele kell tervezni hosszabb távon közös jövőt.
2014. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azért sikertelen, mert nem is ad bele mindent, "jóvan leszarom" stílusú, semmi motiváció, az zavarna. De ha igyekszik és látom rajta, hogy akarja amit csinál akkor nem zavar. Sőt, akár segítenék is neki ahol tudok.
2014. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi van már mindenkinek az a fontos hogy a párja jól keressen? Tényleg ilyen pénzéhesek már a nők??

Nőként vagyok ezen teljesen kibukva...

Nekem bőven jó egy szakmunkás is ha szeretem és ő is szeret a többit lesz*rom!!

Ilyenért elhagyni, meg össze se jönni mert nem diplomás nem beszél nyelveket és esetleg csak minimálbéres állása lesz??

Egy pasira ezer meg egy dolog miatt lehet felnézni ahogy szerintem egy nőre sem azért kellene felnézni mert jó karrierje van. Én nem vagyok emancipáció ellenes és eléggé feminista vagyok de azért ezt már túlzásnak érzem. Ha intelligens és megfelel nekem akkor pont nem érdekel hogy sikerült a féléve (sőt az se ha csak 8 általánosa van meg!)akkor sem ha én már vezérigazgató lennék!!


25/L

2014. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!