Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "vinnyogó hisztérika"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "vinnyogó hisztérika" lett a barátnőm, hogyan állíthatnám le?

Figyelt kérdés

Régen kedves, szerény csaj volt, most meg mióta kicsit jobban keres, játssza az újgazdag sznobot. Ma például negyed órán át arról panaszkodott, hogy milyen rossz, hogy a kocsija műszakin van, mert ő nem bírja a buszozást. Minden ember kivétel nélkül idegesíti, mert hogy sokan vannak, büdösek, fel akarják szedni, blablabla... Négy évig buszoztam napi szinten, és egyáltalán nem panaszkodtam róla.


Szeretném, ha megint a régi lenne, hogyan mondjam el neki úgy, hogy ne sértődjön meg? Attól tartok, ha elmondom neki nyíltan a problémám, azt fogja mondani, hogy "jó, akkor nem neked mondom majd el".


2014. jan. 20. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Hagyd ott a p*csába.
2014. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Miért van ennyi érzelmes ember? Ha folyton inkább mások lelki világával törődsz, jobb, ha összevarrod a szád.

Kit érdekel, hogy megsértődik-e vagy sem? Elküldeném a büdös francba, ahogy illik. Nem jópofizok jobbra-balra, hogy még neki álljon fejjebb és Bennem keltsen bűntudatod, hogy mertem nyitni a pofám.

2014. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem leállítani kell, kedves ifjú FÉRFI, hanem megbeszélni vele intelligensen és mellette állni. Valószínűleg amúgy a sulijában vagy a munkahelyen vannak feszültségeket, ezeket kellene oldjátok közösen, te pedig türelmesen.

Jön a tavasz, hétvégenként menjetek sétálni a zöldbe valahova kikapcsolódni, illetve készíts neki meglepetéseket is, akár főzz is neki valamit, hívd meg sütizni, ilyenek.

2014. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Értelek,de te pasi vagy, téged biztos nem zaklatnak a buszon, én is busszal járok, én is gyűlölöm, és igen rohadt büdös emberek vannak, és én is megválogatom ki mellé ülök le. Amúgy sok idióta paraszt van, aki beszólogat ám a fiatal csinos lányoknak, és fűzögeti őket, valamilyen szinten megértem a barátnőd, autó után buszra szállni... :) majd megnyugszik, ha kész lesz a kocsija. Biztasd és lelkesítsd azzal, h mindjárt kész a kocsija, nyugtasd meg valahogyan, ne idegesítse fel magát ilyen dolgokon. :D Sok sikert!!!
2014. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!