Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Hogy mondjam el a szuleimnek? Vagy eggyeltalan elmondjam? Ti mit csinalnatok? Pls help.! Komoly válaszokat lecci.

Figyelt kérdés
van egy gyerek aki tetszik es en is neki..de hat..cigány..:/bocsi a szoert.nem sertesbol..de semmi bajom nincs vele..nemszegyenli meg semmi..engem se zavar..es ugye en nem vagyok az..de lehet lesz koztunk valami..es a szuleim viszont ellenzik hogy osszejojjek vele..azt mondtak barkivel csak cigannyal ne..meg hogy nem szolnak bele kivel jovok ossze csak vele..

2014. jan. 20. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még buta és naiv, ugyanígy járt a szőke svéd nő is, aki még reklámpropagandát is nyomatott a négerek védelme érdekében. Nem kellett sok idő és egy néger kinézte magának megerőszakolta, megkínozta, feldarabolta és elásta és a képei a neten a hullájából, ami maradt ott keringenek. TEssék nektek néger cigány, arab kell, meg is érdemletek, szenvedjetek csak de legalább ne szaporodjatok! Mentsük meg az értelmes, kultúrált, fehér fajt!
2014. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
de ha o mas?:O
2014. jan. 21. 14:38
 13/15 anonim ***** válasza:

látod még te sem vagy benne biztos, ott van a "ha"...


a te dolgod azt csinálsz amit akarsz

2014. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács. Cigánnyal SOHA ne jöjj össze. Meg fogod bánni.
2014. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

ti olyan hulyek vagytok komolyan irnek csunya dolgokat itt par embernek.. lany vagyok, magyar, es cigany baratom van 2 eve!!! nem ut ver hasonlok.. el vagytok tevedve. nem kell mindenkit egy kalap ala venni. de ti olyan okosok vagytok, mindent tudtok nemigaz? borszin alapjan iteltek? jo persze azokat a ciganyokat, akik lopnak csalnak gyilkolnak es mas ilyen dolgokat tesznek, azokat en is elitelem, de vannak kivetelek!!

bocsi az offert kerdezo

amugy meg ha szereted, es normalisnak latszik akkor probald meg, nem veszthetsz semmit:) nekem is anyuek nem engedtek egy darabig, nem orultek neki, aztan beletorodtek, hogy szeretjuk egymast:) hajra!:)

2014. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!