Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem nagyon zavar ha egy férfinek reggel áll a pénisze. Pedig tudom ez is normális. De mitől van ez nekik? Benneteket nem zavar? Ilyenkor mindig arra gondolok hogy valaki másról álmodott, és amiatt van ez.

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
addig örülj! amíg feláll neki, én csak ennyit tudok hozzáfűzni.
2009. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam a reggeli merevedés a feszülő húgyhólyaggal van összefüggésben. Mellesleg engem nem zavar, sőt imádom. Szerintem nagyon szép egy merev pénisz...
2009. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen :D Ha ennyire zavar az egyik reggel vágd le neki.
2009. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A feszülő húgyhólyag miatt van.
2009. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kolosszus22 ***** válasza:
A 14:57-es hozzászólónak van igaza! A reggeli merevedés a hormonokkal és az ilyenkor felgyülemlett tesztoszteronnal van összefüggésben!
2009. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

a 14:14-nek és a 14:17-nek jobb lett volna ha nem válaszoltok.

egyébként meg úgy tudom,hogy ez olyan oldal,ahol mindent megkérdezhetsz amit csak akarsz.én ezt tettem,mért lennék hülye?ti az életben mindent olyan nagyon tudtok?de azért köszi a válaszokat

2009. dec. 4. 09:40
 17/17 anonim ***** válasza:
.. a hajnali/reggeli kökemény merevedés egészséges - az egészséges férfi merevedik - a vegetativ idegrendszeri és férfi-hormon hatások miatt. Nem értem, miért lenne ez zavarba ejtö..? Egy finom reggeli (69-es..) orális játék, lágyan végig hatalmas szájba élvezéssel..mind a nönek(férfi nyelvével és ajkaival a csúcsra jutttatva..) mind a férfinak a legjobb reggeli inditó...nem?
2016. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!