Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házias férfiből lusta dög?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házias férfiből lusta dög?

Figyelt kérdés

Osszekoltozesunk elott pasim erosen haziasnak tunt,neha meg probalkozott a fozessel is,ami ugyan kimerult a hasabburgonya+kolbasznal,de legalabb nem maradt ehes.

2 honapja koltoztem hozza,azota csak azt latom,hogy delutan, 6 korul , ebed utan vizszintesbe teszi magat, s reggelig alszik.Semmibol ki nem veszi a reszet,meg a kutyanak sem ad enni, mert majd en elintezem.

Megkerem,mosogasson el, aabbol nagy hiszti kerekedik,igeri,hogy ewlmossa este,viszont reggelig alsizk..Masnap mikor munkabol megyek haza, meg mindig ott van minden egyes mosatlan.

Munkaja nincs, igy nem kell koran kelnie, nincs is amiben elfaradjon egesz nap.Szoltam neki,hogy ha nem valtoztat egy honapon belul a hozzaallasan, elkoltozom es elhagyom.


nem valtozott,ha meg szolok,akkor szerinte cseszegetem es veszekszem.De ugyanaz a lusta maradt.


Jogosan hagyom ott,vagy valoban eltulzom?



2014. jan. 21. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

osszekoltozesnel derul ki az emberek valodi enje, igy hat o egy lusta dog. raadasul munkaja sincs? nem is keres? nem segit a hazimunkaban?

en nem adnek neki meg egy honapot...

2014. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zavard le a kutyával a boltba:D Az ilyeneknél csak ez használ:D


A házias férfi nem nála kezdődik, csak súgok, de az inditó kérdésed nagyon tetszett:xD "lusta dög":xD

2014. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért van még egy módszer, ami hatásos:


"Légyszíves, kérlek'

2014. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oo,millioszor elhangzott tolem a kulcsszo, a kerlek, a legyszives, a puszival keress,de nem hasznalt. Bevasarolni is csak tobbszori unszolasra megy el ,azt sem eszleli,ha peldaul elfogyott a kenyer. De meg csak a faradtsagot sem veszi,hogy telefonaljon,hogy hazafele vegyek.Mert o ugyebar nem ...
2014. jan. 21. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Tegyél rendet az "ólba", és akkor működni fog minden flottul:D Lesz kenyér, őurasága nem fog éhen halni, és még a pihenés is marad, a meló elvégzése után:D
2014. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyámnyila anyuci kisfia a srác, ez csak rosszabb lesz.
2014. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe. Az ilyen nem fog változni, csak rosszabb lesz - idővel észreveszi, ha elfogyott a kenyér, és számon kéri majd rajtad.
2014. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

off:

Nekem volt egy ismerősöm aki egyedül élt, de nála mindig tisztaság volt, főzött, stb.

Lett neki egy komoly kapcsolata(még van is) aki alatt teljesen ellustult, mert a nő mindent meg akart helyette csinálni(gondolom bizonyítani akart), leszokott a házimunkáról 1-2 év alatt. Most meg már sír a nő szája, hogy milyen lustává változott, pedig ha ő nem rontja el, illetve ha a barátom nem hagyja magát elrontatni(de ki tudna ilyennek ellenállni) akkor semmi gond nem lenne.


On:

Szerintem akkor hagy ott, ha már nem szereted, ezt te tudod. Bár furcsa lenne ha eljutottatok az összeköltözésig és mégis ilyen gyenge lenne a köztetek lévő kapcsolat.

Lehet ő is olyan mint én. Vagyis ha rendszeresen kell csinálnom valamit azt akkor meg is teszem, de ha rendszertelenül kell valamit végeznem akkor annak az lesz a vége, hogy nem csinálok végül semmit.

2014. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!