Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne-e folytatni még ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arnyek00 kérdése:

Lehetne-e folytatni még ezt a párkapcsolatot? Ennyi hiba után ha az érzelmek még nagyon erősek.

Figyelt kérdés

19/F vagyok.Első hosszú kapcsolatomnak lett vége úgy néz ki 1,5 évet voltunk együtt ez egy elég mozgalmas másfél évnek mondható.

Lényegében nem is ismertük egymást egyszer találkoztunk egy baráti társaság által aztán elkezdtünk beszélgetni és minden jött magától.Én nem voltam szerelmes a lányban elég hosszú időn keresztünk ez nem tudom minek tudható be , lehet azért mert szüleim elváltak és senkihez sem merek úgy kötődni és megbízni ahogy kellene ez a saját véleményem.A hölgy elég hamar szerelembe esett véleménye szerint ami eléggé feltűnő és jó érzés volt mert mindig kedveskedett és éreztem hogy tényleg törődik velem.3 hónap múlva szakítottam vele mert úgy gondoltam nem érdemlem meg ,hogy egy ilyen nő szeressen miközben nem tudom viszonozni az érzéseit.Ekkor más lányokkal is foglalkoztam miután rájöttem , hogy nagyon hiányzik és szeretem,de ekkor már ő is ismerkedett más fiúval.Kibékültünk nagy sírások és hisztizések után.Megint együtt voltunk pár hónapot aztán megint szakítás lett a vége aztán békülés.Most karácsony előtt azt éreztem , hogy elhanyagol ezért szünetet kértem tőle.Erre már 1 héttel később pasi volt nála természetesen nem szexeltek ezt mondta.Nagyon féltékeny lettem és bosszúból lefeküdtem egy régi ismerősömmel akivel régóta megvolt a kölcsönös vonzódás.Ezután nem rég megjelent a volt barátnőm , hogy beszéljük meg és azt vettem észre , hogy békülni akar ( titkon én is erre vágytam a legjobban ) szexeltünk ezután rátértünk a békülésre . De ekkor úgy gondoltam , hogy muszáj lesz elmondanom neki ,hogy nekem volt más miután ő is elkezdett más pasikkal találkozni.Ekkor kiakadt és elrohant.Viszont úgy érzem , hogy ez egy Örök szerelem de a kapcsolatunk nem elég erős hozzá.



2014. jan. 21. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Titeket a jóisten is egymásnak teremtett, ha ennyi viszontagság után is egymást keresitek.
2014. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát lehet ez igaz szerelem, de teljesen tönkreteszitek azzal hogy összefekszetek mindenkivel...


Mi 3 éve vagyunk együtt és ebből a 3 évből volt 2 olyan pont amikor szakítani akartunk.

De megbeszéltünk és tudtunk változtatni a dolgokon.

És most már a menyasszonyom.


Azt akartam kihozni ebből, hogy nem az a megoldás, hogy szünetet kérünk meg, hogy szakítunk meg, hogy összefekszünk mással bosszúból, hanem meg kell beszélni.


ez az alapja minden problémának.

2014. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!