Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyzetemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyzetemben? 21/F

Figyelt kérdés
Jött egy lány az életemben akivel úgy érzem hogy nagyon egymásra találtunk,boldogok vagyunk.Probléma az hogy nekem kisebbségi érzésem van sokszor mert az ő családja piszok gazdag a baráti körre is előtte csak gazdag barátja volt.Vannak azért igényei de nem vár el tőlem semmit,csak megszokott egy szintet amit én lehet nem mindig tudnék biztosítani.Mit tanácsoltok,van jövője a kapcsolatunknak?
2014. jan. 21. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja.Kétesélyes.Én is ebben a cipőben járok,mondjuk nekem már megvan a saját egzisztenciám,de meg sem közeliti a lányét.Legszívesebben hagynám a csudába,de megszerettem.
2014. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valószínűleg a szakmánkban is nagy kereseti különbségek lesznek
2014. jan. 21. 16:02
 3/6 A kérdező kommentje:
én is így vagyok hogy nagyon megkedveltem de félek a csalódástól
2014. jan. 21. 16:03
 4/6 pixie.cute ***** válasza:
Ne légy onbizalomhianyos, ha nem egy beképzelt gazdag csajszi es tenyleg szeret téged, akkor nem fogja érdekelni a tarsadalomi retegbeli kulonbsegetek. Emiatt meg ne érezd magas rosszul, hogy neki gazdag barátjai voltak... Az a múlt. Igen... A gazdagságról meg annyit, hogy nem ő, hanem a Szülei gazdagok. Ne gondolj ilyen hülyeségekre, add onmagad, es ha működni akar a kapcsolat ugy is fog, nem ezen mulik
2014. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A boldog párkapcsolathoz csak annyi pénz kell, hogy ne éhezzen az ember, legyen egészség és persze a szerető partner. Slussz.
2014. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annál jobb. Legalább tudhatod, hogy nem a pénzedért van veled. Ne nézd számítónak, csak mert gazdag a családja.
2014. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!