Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent a " szerelemért "?

Figyelt kérdés
Londonban élek és dolgozok lassan egy éve. közben folyamatosan tartottam a kapcsolatot a volt barátommal, aki otthon van Magyarországon és együtt éltünk mielőtt kijöttem másfél évig. Imádom a munkám, és az embereket akikkel dolgozok. de eljutottam arra a pontra hogy sokszor nagyon egyedül érzem magam. szeretném folytatni vele amit abbahagytunk, biztonságban érezni magam vele, családot, stb.. de tudni hogy itthagyok mindent és soha nem jöhetek vissza, nem tudom mennyire viselne meg. ti mit tennétek ? 23/L
2014. jan. 21. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Te tudod, hogy miért szakítottatok. Lehet, hogy a problémák ugyanúgy meglennének mint azelőtt és utána megbánnád.
2014. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A volt barátod is szeretné újraindítani a kapcsolatot?
2014. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélnék a barátommal, hogy nem akar e esetleg ő is kijönni. Ha nem, akkor megpróbálnék odakint új életet kezdeni. Mert ha mondjuk visszajössz, akkor oké, hogy itt a barátod és ez tök jó, de ez csak egy dolog a sok közül, amik a boldogságodhoz kellenek. Hiába vagytok együtt, ha közben az életed többi része nem olyan jó, akkor az a kapcsolat önmagában egy boldog élethez nagyon kevés.
2014. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
A barátod nem tud kimenni hozzád? Én nem jönnék haza, menjen ki ő, Magyarország süllyed(nem is süllyed, napról napra zuhan egyre lejebb) a megélhetési mocsárban, London meg virágzik...
2014. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ő is szeretné újrakezdeni, vár haza, de ő nem jön ki, mert jó állása van otthon ( otthon jónak számít ) és ő azok közé az emberek közé tartozik akik el sem tudják képzelni idegen országban az életüket. a kapcsolatunknak azért lett vége mert ellaposodott, és rengeteget dolgozott, így rám már alig maradt idő. eltávolodtam tőle és elköltöztem. talán csak fel kellett nőnöm. most úgy érzem mellette érezném jól magam, senki más mellett. csak ne kötődnék már ide annyira.
2014. jan. 21. 21:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Szereted őt egyáltalán? Az én párom miattam jött haza Angliából!
2014. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Fogj egy pasast, van ott annyi mint a szemét"
2014. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utaznék haza, főleg nem 23 évesen, úgy, hogy minden rendben van kinn. Nincs az a pasi. Ha a pasi is azt érzi amit Te, akkor nem hagyja, hogy kockáztasd a jelenlegi helyzetedet miatta, hanem mondjuk megpróbál kiköltözni hozzád, vagy a segítségedet kéri abban, hogy ő is kinn boldogulhasson Veled. Szerintem.
2014. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Jahogy "ő azok közé az emberek közé tartozik akik el sem tudják képzelni idegen országban az életüket." Ha annyira szeretne és kötődne hozzád mint Te hozzá, ez lenne az utolsó ami érdekelné. Te meg még azon gondolkodsz, hogy hazaköltözz-e hozzá. Pf.
2014. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsoval értek egyet! én nem mennék haza...illetve, én is voltam hasonlo helyzetben. Angliában, Ausztriában dolgoztam. A barátöm nem ment volna ki utánam, látogatoba jött, de nem tudta volna elképzelni, hogy az ö biztonságos kis közegét elhagyja. Vége lett a kapcsolatnak. Majd Franciaországba mentem dolgozni, itt megismerkedtem a -férjemmel. az elején megmondtam neki, hogy én milyen vagyok..szabad, aki szeret utazgatni..aki ha ugy gondolja Magyarországra költözik pár honapra. Azt mondta neki mindegy hol vagyunk, csak legyünk együtt, ö követ engem mindenhova, és ha kell megtanul magyarul és angolul is.
2014. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!