Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol szerezzek magamnak barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerezzek magamnak barátnőt? Budapesti vagyok.

Figyelt kérdés

1 nem járok bulikba sem diszkókba.

2 nincsenek barátaim sem ismerőseim.

3 csúnya vagyok (tudom, hogy ezt most nem kellett volna írnom, de ez az igazság, ha nagy az önbizalmam ha nem, ez van, csúnya vagyok).


mik a lehetőségeim?

valaki segítene?


hol vannak Budapesten olyan helyek ahol 21 év körüli lányok meg fiúk ismerkednek.



2014. jan. 21. 22:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

a találkozástól már nem félek.


attól félek, hogy......hmmm...ez az...most már nem félek, keresem kutatom, vagyis keresném, kutatnám azt a helyet ahol a velem egykorúak vannak, de sajnos nem tudom hol van ez a hely.

nincsenek barátaim sem ismerőseim, senkim sincs.

és ez elég nehéz a 0-ról...az én esetemben a -663856394764-ról indulni.

2014. jan. 22. 13:29
 12/12 anonim ***** válasza:

A mai nők 80%-a mind modell kinézetű, divat őrült, okostelefonról nem is beszélve, amit ugye extra dolgokra használnak.


Sajnos ezekre a műsorokra hallgatnak, mint a Való Világ 6, Éjjel-Nappal Budapest, követik őket, mert vagányok. Ezek a műsorok pedig a divatot reklámozzák, mert történetük az nincs.


A maradék 20% nő, az, akik nem járnak kihívó ruhákban, nem mutatják ki a mellüket, sem a feneküket, nem villogtatják az okostelefonjaikat, önfénykép, pufiszáj, stb... És sajnos ebbe már a 40-50 évesek is beletartoznak.

2014. jan. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!