Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek vissza egy olyan lányt aki kidobott mert azt hiszi hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
20 éves fiu vagyok a lány 18. 3 évig voltunk együtt. Egyszer megcsaltam szakitottunk de megbocsátott. Másodjára azt hitte h megcsaltam mert volt egy eléggé hülye húzàsom de nem csaltam meg csak nem tudtam kimagyarázni. És a mai napig azt hiszi hogy megcsaltam és most ràadásul randizgat egy gyerekkel rohadtul sz*r helyzetbe vagyok de nekem szükségem van arra a lányra
2013. dec. 17. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már eljátszottad a becsületed öreg.
2013. dec. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna gondolkoznod, hogy szükséged van rá, amikor megcsaltad. Ez után ne csodálkozz, hogy nem hisz neked, ha másodszor nem is tetted meg. Hagyd békén a lányt, az a legjobb neki, remélhetőleg talál olyat, aki többre becsüli.
2013. dec. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, már az első alkalommal eljátszottad a bizalmát, amit nem tudsz visszaszerezni.
2013. dec. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
akasztják a hóhért! :D
2013. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát apukám, így jártál. Egyszer sem kellett volna megcsalnod, és akkor talán a lány se kételkedne benned.

Egyébként mi volt az a hülye húzás, amit nem tudtál kimagyarázni, de mégsem megcsalás volt?

2013. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez már így eleve el van cseszve.
2014. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát egyszer sem kellet volna megcsalni.
2014. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!