Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! , mennyire gond az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! , mennyire gond az ha a pasitok cigizik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 23:02
1 2
 11/16 menta34 ***** válasza:
#9 gratulálok...
2014. jan. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ez nem azon múlik hogy szeretem e a másikat. Ez nagyon gyerekes hozzáállás. Hanem azon hogy nem tudom elviselni a szagát sem, nemhogy az ízét=ha cigis pasi megcsókol például.


Szóval vagy nem kezdek vele ha dohányzik, vagy ha később veszi fel ezt, akkor megadom a lehetőséget a választásra. Ha nem él vele akkor otthagyom mert én nem egy gusztustalan cigiszagú pasival jöttem össze eredetileg!


Nekem nincs kedvem egy hamutartó ízűvel csókolózni mert hánynom kell tőle. Ennyi.


Ha a férjemmel megyünk anyósomat meglátogatni, ott ő is dohányzik, az élettársa is, meg a sógornőm is. Szóval büdös cigiszagúak lesznek a ruháink pár óra alatt. Azt pl vissza nem teszem a szekrénybe kimosás nélkül....


Amíg anyám dohányzott, nem mentem a közelébe addig amíg el nem szívta.


Ez az én véleményem, nem kell vele egyetérteni, csak a kérdésre válaszoltam amit feltettek.


Azt hiszem az 5. válasz volt az enyém.


27/N

2014. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg közeli családtagom tüdőrákban halt meg a sok dohányzás miatt, mégsem állítom az embert választás elé, hogy vagy a dohány vagy én. Lehet, hogy az egészségére nem figyelő ember unintelligens, de másokat egy ilyen választásba kényszerítő ember sem sokkal okosabb.
2014. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg így volt jó. Számomra lényegtelen, hogy te mit gondolsz az én döntéseimről. Én sem bírállak téged, azért ahogy a kapcsolataidat kezeled.
2014. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ennyi szűk látókörű embert......Mint itt. Nem a dohányzás alapján kell megítélni egy embert!! Vannak több diplomás dohányosok, és segédmunkás nem dohányzók. Na most akkor Ti eldöntitek ki a különb??? Ha nem vagy isten ne !!!!!!ítélkezz!! Minden ember egy egyéniség. A jó és rossz tulajdonságaival együtt. Egy bölcs ember ezt tudja, a többiek meg nem számítanak.
2014. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem mit kell kiakadni arra aki nem kezd dohányossal?


Mi a jó isten köze van a diplomának meg a segédmunkásnak ehhez? Semmi. Nem tudom hogy jött ez ide. Engem nem érdekel kinek milyen iskolai papírja van, ugyanis egy diplomás is lehet sík hülye példának okáért.


Ha dohányzik, akkor igen is van olyan akinek nem kell mint pár és kész. Attól még lehet jó ember, és lehet barát is, de ez a max. Legalábbis nálam. Senkiről nem állítottam hogy rossz ember csak mert dohányzik.


Mit nem lehet felfogni ezen? Miért kell pattogni, támadni? Na mindegy. Látom nem fogod fel úgyhogy nem írok többet mert felesleges.

2014. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!