Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Több, mint másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Az a gond, hogy alig szexelünk. Általában csak akkor történik valami, ha én nyafogok miatta és/vagy pl levetkőzök. De ezt ugye nem csinálhatom állandóan, meg nekem sem túl nagy élmény ez és nem is tudok sokszor rendesen ellazulni. Mit tudnék csinálni, hogy jobb legyen a helyzet? Már beszéltem erről vele, de azt mondta, hogy nincs velem semmi baj, meg jó velem lenni, de valahogy mégsem azt érzem, mert sosem kezdeményez. Átlagos testalkatom van és igyekszem csinosan öltözni, ápolt vagyok, szóval nem hiszem, hogy ilyesmi a probléma. Mi lehet a gond szerintetek? Esetleg ha valakinek van ilyesmi tapasztalata, azt is leírhatja. 18 vagyok, ő 22.
2014. jan. 16. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

vannak hullámvölgyek,majd beindul


amúgy sztem fura ebben a korban hogy nem próbál nonstop szexelni veled

2014. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna :D


Nem lehet, hogy valamiért nagyon stresszes, és azért nem kezdeményez? Mióta tart ez a dolog? Vagy már az elejétől kezdve így van?

2014. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
semmi gond nincs veled, lehet h csak stresszes.... fogadd el, és beszélgess vele, vagy vess be egy szexi fehérneműt, és egy olajos masszázst:)
2014. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez fura. A kapcsolatotokat jónak mondod? Látod rajta, hogy szeret téged?
2014. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából már az elejétől ilyen a dolog és eleinte azt gondoltam, hogy esetleg csak félénk vagy valami. Már elég sok mindent kipróbáltam, volt szembekötés, csinos fehérnemű, masszázs stb, aminek egy része jó volt átmeneti megoldásnak, csak az a baj, hogy nem lehet mindig ez, meg nekem sem jó így, hogy magától nem akar semmit. Nem tudok róla, hogy mostanában annyit stresszelne, nem többet mint általában és szoktunk ilyenekről beszélgetni is. A kapcsolatunk egyébként jó, szeretjük egymást. Vannak persze viták, de szerintem teljesen normális szinten. Szerintetek van olyan, hogy egy pasi egyszerűen nem akar szexelni, vagy ennek mindenképpen valami mögöttes oka van?
2014. jan. 16. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lehetséges, mármint arra értem, hogy biztos van olyan pasi, aki nincs oda a szexért, nem feltétlenül szexmániás.
2014. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőből is van ilyen.
2014. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tarts szeretőt.
2014. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!