Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Második randin szex. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin szex. Vajon lesz folytatás? Vagy csak egy leszek a sok közül? 20/L

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk mind a ketten. Ő most végzős, már amikor megismertem tudtam, hogy nincs sok ideje. Suli, diploma, munka - személyi edző,... vagyis már ha csak belegondolunk egy igazi Adonisz. Minden csaj mesebeli álma Nah és én? Elsőéves egyetemista, kicsit sem menő, edzőteremről esetleg az újságban ha olvastam. +20 kg felesleggel. Kb. 1 hónapja véletlenül ismertem meg neten, mint kiderült ugyanarra az egyetemre járunk, s talizni akart velem. Az csak olyan reggel 9 órai 2 előadás közti tali volt. Séta, beszélgetés. Semmi több. Még egy puszi sem. Utána 3szor hívott randira, de egyszer sem értem rá. /nem voltam a városban, hazamentem, vizsgára kellett tanulnom,.../ Amikor én hívtam őt, akkor pedig ő koptatott le. De egyik este felhívott, hogy lenne e kedvem, kicsit kimenni. Na én pont akkor borozgattam lakótársammal, és egy üveg bor megtette a hatását, rögtön igent mondtam. Kimentünk. S hát ugyan mi lett a vége? Hát persze, hogy szex. Ez 3 napja történt. Azóta én hazajöttem /240km az egyetemtől/. S majd csak február végén megyek újra vissza. Beszélgetünk neten, ugyanúgy mint eddig. De az az este minta meg sem történt volna. Egy szóval sem hozza fel a témát, és ha én utaltam rá, akkor rögtön eltereli a szót teljesen más dologra. Pl.: zene, film... Miért? Sikerült teljesen megbolondítania. S most foggalmam sincs, mi legyen. Szeretném magam beleélni. De reálisan gondolkozva...... :/ Egyszer kedvesen viselkedik. Romantikusan, mint aki igenis meg akar kapni... de néha pedig olyan durván, mint akit kicsit sem érdeklek. Szerintetek van esély, hogy lesz folytatás, s komolyra forduljonak a dolgok?
2014. jan. 22. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miss. Strigula.
2014. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet h lesz még egy szex.
2014. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 xtazin ***** válasza:
100%
Az Adonisznál megakadtam. Amúgy igen egy vagy a sok közül valószínűleg. De mivel hogy nem erre a válaszra vársz, el fog venni feleségül és boldogan éltek amíg meg nem haltok.
2014. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Túl könnyen adtad magad. Még is mire számítottál?

Mellesleg, azon kívül, hogy Adonisz, van más (ne adj Isten) belső tulajdonság, amit értékelsz?

Mert ha csak a külsejére buktál, akkor meg is érdemled ezt a strigula sorsot.

Már ha tényleg ennyire felszínesen álltál hozzá, és csak mert "minden csaj mesebeli álma" miatt vonzott.

2014. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már igy jártam kb. Még mindig teper idpnként, mert egy üveg bor után sem adtam oda neki magam
2014. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért?Ezek után Nála leakarsz cövekelni? Idesanyám?
2014. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én nem értem mi ez minden csajtól, ez a "komoly" szöveg. Ezt tessék már el felejteni. Egy huszonéves srác sem vágyik "komoly" dolgokra. Szopni még ráér 30 után is. És fog is mindenki. Addig meg ilyenek vannak, örülj neki. Van akinek még ennyi se jut.
2014. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad. Strigula leszel nagy valószínűséggel sajnos.

De semmire sincs garancia. :-)

2014. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Vajon milyen válaszokat is várhattam itt... Amúgy igen, van más tulajdonsága is, ami érdekel. Akkor nem beszélnék vele mindennap egy hónapja, ha nem érdekelne. S nem kell azért máris ler*b*nc*zni, merth így jött össze.
2014. jan. 22. 16:47
 10/16 anonim ***** válasza:

16:43


20on éves srác vagyok, és igen is komoly dologra vágyom, más 16 éves korom óta. De azért általánosíts nyugodtan!

2014. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!