Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit reagálnátok ere?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagálnátok ere?

Figyelt kérdés
egy este beszélgettem egy lánnyal.nemsokra rá találkoztam vele.ujév elött egy nappal.nagyon megkedveltem.aztán mèg egész nap jol elbeszélgettünk.és mikor ment haza felè megkèrdeztem hogy foglak e még látni.ö azt mondta igen.aztán mèg beszélgettünk.ujévre vettem neki egy szál rozsát.de csak mert beteg volt és fel akartam dobni a kedvét egy kicsit.ö ere azt mondta hogy nagyon sietek.és azota már nem nagyon beszél velem. ti is igy reagálnátok ere?

2014. jan. 22. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a csajjal. Keress mást. :)
2014. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fahéjas Alien ***** válasza:
Hát ebből már nem lesz semmi.
2014. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valószínűleg legelőször nem akart téged megbántani, azért mondta, hogy fogod még őt látni. Mindenesetre a rózsa bármikor nyerő. Vagyis én mindig nagyon örülnék neki.

De a lányt felejtsd el. Keress valaki mást

2014. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!