Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat és szakítani akarok vele. De hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, ő (volt) az első barátom. Vele sosem éreztem azt, hogy annyira vágynék rá, nem is volt semmi petting, vagy bármi, egyszerűen nem akartam. Nem volt baj vele, jól néz ki, meg minden.

Viszont a hétvégén megcsaltam és a másik sráccal olyan jó volt minden, nem gondolkoztam, hogy ezt vajon kellene-e, vagy inkább nem, csak úgy jött.

Szakítani fogok a barátommal, de nem szeretném, hogy totál kiboruljon. Így is eléggé feszült, mert a szülei elváltak, az apja elköltözött. Nem akarom, hogy mindenki ri...nak nézzen.


2014. jan. 22. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Taposs nyugodtan a lelki világába. Legalább most tudja meg,hogy milyen mocskok tudna lenni néha a nők. Mond neki hogy megcsaltad, dobni akarod, fogd rá hogy ez őmiatta van.


Amugy én nem nézlek ribinek,ez egy teljesen megszokott tipikus női viselkedés volt.

F

2014. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jó kis ribi vgy
2014. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne mondd neki, hogy mással rögvest lefeküdtél... és a lehető legkíméletesebben közöld vele és biztosítsd, hogy nem benne van a hiba! Te rontottad el, akkor ne ő szenvedjen! Erősen remélem, hogy nem tudja a fél világ, hogy mit tettél, remélem ha már félreléptél, diszkréten tetted. Ha nem, akkor nem irigylem a srácot.
2014. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!