Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy hagyjam rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy hagyjam rá hogy ne idegesítsen a dolog?

Figyelt kérdés
a barátnőmell gyakran veszekszünk és sokszor az ő hibájából mert nem figyel rám és én is ugyan azt elkezdem amit ő hogy ugyan úgy viselkedek és lebasz hogy segfej vagyok milyen köcsög hogy lehetek ilyen és mondom neki hogy ugyan ezt csinálja az ő hibája és vergődik tovább és felidegesít mit csináljak? hogy hagyjam figyelmen kívül ?
2014. jan. 17. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép is a szerelem!
2014. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

megerdemlitek egymast.


az irasod alapjan kb. 80-as IQ-d lehet, valoszinuleg a baratnodnek is, szep par vagytok, ennyi.


a kovetkezo lepes mindenkeppen a hazassag legyen, aztan persze gyerekek (minimum 5). azok is pont ilyenek lesznek, mint egy olasz neorealista filmbeli csalad, egesz nap ordibalas, veszekedes, egymas nyuzasa, szep is a szerelem...

2014. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

első, tök igazad van!

Amúgy kedves kérdező, döntsd el, szereted???!

Vagy nem?????!itt csak ez a kérdés, ha szereted, küzdesz, érte, figyelmen kívül hagyod, ha idegesít, és szereted! Ha nem szereted, akkor.....vagy, de akkor hagyd! Beszélgessetek!Ez mindennek a kulcsa!És ne játsszuk azt amit az oviban, hogy utánozlak, ezt jegyezd meg egy életre! Nyugodtan lelehet pontozni, de akkor is ez véleményem!Elnézést!

2014. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. gondolom barátnőd nemvolt még az életbe de nemis csodálom.

3. köszönöm csak feltud vele húzni és akarom hogy érezze ő is hogy milyen érzés

2014. jan. 17. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha veszekszetek, és te fel szeretnéd húzni, hogy érezze milyen rossz neked, csak neked lesz rosszabb. Ez a tipikus túlkiabálás... soha, de soha nem működik.

Másrészt, nem lehet csak az ő hibája, ha meg igen, akkor gyenge idegileg, vidd el orvoshoz. De biztos vagyok benne, hogy az ő szemszögéből benned is van hiba bőven.

Hagyd rá: egyik füleden be a másikon ki, ha nem tud veszekedni veled egy idő után lehiggad, persze előtte jobban felhúzza magát és ezért is hibás leszel. Én otthagynám....

Az ilyen típusú ember, gondolom jó kis kos, vagy skorpió, sosem fogja azt érezni, amit te, mert el vagy nyomva. Nem akarlak elkeseríteni, de ez így is lesz, mert Ő az "erősebb-hangosabb" jellem. Fuss! Messzire, hamar.

2014. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: 12 eve ugymond hazas vagyok. van nemi ralatasom a temara, ellentetben veled.
2014. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!