Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakul ki egy párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Mármint hogy lépésről lépésre. Gondolom nem úgy hogy megbeszélik hogy járnak és kész.

Hogy közeledtél te a párodhoz és mikor és hogy jutottatok el oda hogy jártok?


2009. dec. 3. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi interneten keresztül ismerkedtünk meg. Először csak pár levélváltás és képcsere. Majd személyes találkozó. Aztán leveleztünk és egy újabb és újabb randi következett. Elmentünk erre arra és nagyon sokat beszélgetünk. Ki mit szeretne és mit vár el a kapcsolattól. Nekem nem is kellett igazán közelednem feléje. Hiszen már valami az első levelében megfogott és még vonzóbbá tette a fotója amit küldött.
2009. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi egy táborban ismerkedtünk meg.Ott nagyon jóban lettünk,és utána is tartottuk a kapcsolatot egymással,legjobb barátok lettünk,majd nem sokkal később megcsókoltam,mert már nem bírtam magammal.Meglepődött,alig tudott megszólalni.:) Természetesen ezek után elkezdtünk járni egymással és már május óta együtt vagyunk.


L/18

2009. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik más. De tényleg. Ahány ember, annyi történet, érzés. Könyörgöm, ne próbáljunk már mindent egységesíteni.
2009. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!