Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak valentin-napra? Ti mit adnátok neki?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt, és fogalmam sincs, hogy mit adjak neki valentin-napra. Kapott már parfümöt, egy képet rólam bekeretezve, vadászkést (gyűjti őket), vihar öngyújtót, amibe belegravíroztattam a dátumot amikor összejöttünk. Normális válaszokat légyszi!:) 19/L.
2014. jan. 23. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén: én még a boltokat is elkerülöm ilyenkor. Nem lépek be a nyálgépek közé:D
2014. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1/1 adtál egy jó ötletet! Köszönöm.:$
2014. jan. 23. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi értelme úgy az ajándékozásnak, ha ötleted sincs? Most csak azért, mert Valentin nap van, csak ezért kényszerből felesleges venni valamit.

Engem ez az ünnep sose tudott megérinteni, úgyhogy megkértem a barátomat, hogy ne tartsuk, legalábbis ajándékkal semmiképp. Mi közös programot találtunk ki akkorra pl tavaly, közösen, és nagyon jól éreztük magunkat. Nem kell ehhez szivecske formájú csoki vagy macika amin szív van és társai...

Szóval szerintem, ha nincs ötleted (mi mégis honnan tudnánk minek örül, a sablon ajándékok listáját pedig bármikor megtalálhatod a neten is), akkor ti is valami programmal ünnepeljetek inkább, szerintem ő is örülne neki.

2014. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 pixie.cute ***** válasza:
Valami olyan dolgot amit szeret, csak kiismerted egy év alatt. Vagy valamit, amiről te/ti juttok eszébe. Én ezt javaslom, legyen az bármi. :)
2014. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már megint jön ez a szarság?! Egyre korábban jön, mint a teszkóban a karácsony....
2014. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem good morning blowjob lesz. Legalábbis itt. :D Próbáld ki, annyira te se nyúlhatsz mellé.
2014. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
magadat add
2014. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Vártam a 'jajj már megint' válaszokat.

Nos azért szeretnék neki ajándékot venni mert nekem ez nem csak egy nap, amiből üzletet lehet csinálni. Mielőtt jönnénnek azok a válaszok, hogy az évnek nem csak ennek a napján kell szeretni, hanem minden nap, ezt én is nagyon jól tudom, de mivel évfordulóra nem vettünk egymásnak semmit, most szeretném bepótolni. Sajnos romantikus vacsorát sem tudok készíteni, mert pont arra a napra tették a szalagavatómat. Ezért bátorkodtam feltenni a kérdést.

Köszönöm a segítséget!

2014. jan. 23. 17:13
 9/11 A kérdező kommentje:

Vártam a 'jajj már megint' válaszokat.

Nos azért szeretnék neki ajándékot venni mert nekem ez nem csak egy nap, amiből üzletet lehet csinálni. Mielőtt jönnénnek azok a válaszok, hogy az évnek nem csak ennek a napján kell szeretni, hanem minden nap, ezt én is nagyon jól tudom, de mivel évfordulóra nem vettünk egymásnak semmit, most szeretném bepótolni. Sajnos romantikus vacsorát sem tudok készíteni, mert pont arra a napra tették a szalagavatómat. Ezért bátorkodtam feltenni a kérdést. Mellesleg amikor eszünkbe jut, meglepjük egymást valami aprósággal, nem divatból veszek neki ajándékot, hanem mert szeretem.

Köszönöm a segítséget!

2014. jan. 23. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy portré rólatok! Személyes és különleges.


Én innen rendeltem:

[link]


Remélem ,tudtam segíteni.

2014. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!