Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval nekem (19/L) volt egy nagyon jó barátom/lelki társam és neki 24 éves fiú létére lett meg az első komoly párkapcsolata.



Nemsokára azon kaptam magam,hogy a barátomat már csak a párkapcsolata foglalja le és alig lehetett vele másról beszélgetni egy idő után, viszont folyton mondogatta nekem az ő párkapcsolati problémáit, amiken úgysem lehetett mit segíteni (a csaj messze lakik,a szülei szigorúak s nem engedik a fiúhoz,...persze nem csodálom,hisz egy 17 éves csajjal jött össze 24 éves fiú létére), ezenkívül már nem maradt idő soha igazán beszélnem vele semmiről.

Tehát egyszerűen ha volt 3 óránk, akkor abból biztos 2 órát és 40 percet az ő barátnőjéről beszéltünk és a maradék 20 perc maradt arra, hogy beszéljünk olyasmiről, ami mindkettőnket érint.


Az egyik napon aztán gondoltam egyet és írtam neki,hogy én már nem látom értelmét a köztünk levő barátsági viszonynak,ezért törlöm (MSN-en beszélünk általában) és ő csak annyit írt,hogy “rendben,azért örülök,hogy megismerhettük egymást.”

Jó, sose volt a szavak embere,de azért picit sem próbálta megváltoztatni a szitut esetleg. Meg azóta eltelt már 2 hónap és nem is próbált megkeresni se, semmi.


Tudom,hogy én voltam az,aki töröltem őt,de fordított esetben én biztos valahogy megkerestem volna őt és még egyszer megbeszéltem volna a dolgot. Most ezek után úgy érzem,hogy nem is veszítettem semmilyen barátot, mert soha nem is volt igazán a barátom.

Közben pedig emlékszem, hogy ő sokszor éjszakákat virrasztott át miattam, igaz én is miatta,s ha mindezekre gondolok,akkor valahol hibásnak érzem magam....valahol viszont nem.


Ti hogyan látjátok ? Kívülállóként talán tisztább a kép.


2014. jan. 23. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy pont ezért volt ő csak a "lelki társad"/barátod, nem pedig valami komolyabb...
2014. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elküldted, ő elment; biztos úgy látta, hogy te már eldöntötted a dolgot, nem tudja megváltoztatni a véleményedet és nem akarta egy esetleges vitával/veszekedéssel befejezni a kapcsolatotokat.


Nem tudom, hogy beszéltél-e erről vele, amit most leírtál (zavar, hogy csak a kapcsolatáról beszéltek), de ha nem, akkor ez volt a legnagyobb hiba, amit elkövettél, mert nem egyből a "szakítással" kellett volna kezdeni.

2014. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!